موج
کدخبر : ۳۳۵۴۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335446

شریعتمداری:

وزیر کار گفت: اقدام آمریکا در تحریم ۵ ناخدای نفتکش‌های اعزامی ایران به ونزوئلا نشانه درماندگی روز افزون آنان است که نتوانستند حرکت اقتدار آمیز و شجاعانه نفتکش های اعزامی ایران را از خلیج فارس تا دریای کارائیب متوقف سازند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری در پیامی به کاپیتان های نفتکش های عازم ونزوئلا اظهار کرد: افتخار آفرینی شما دلاوران در راستای حفظ و تأمین منافع ملی بدون شک در تاریخ ثبت خواهد شد.

متن این پیام به شرح زیر است : 

کاپیتان های سرافراز نفتکش های اعزامی به ونزوئلا

جناب آقایان؛

علیرضا رهنورد

رضا وزیری

حمیدرضا یحیی زاده

علی دانایی کنار سری

محسن گوهر دهی

 با سلام، 

افتخار آفرینی شما  دلاوران در راستای حفظ و تأمین منافع ملی  بدون شک در تاریخ ثبت خواهد شد. به تعبیر مقام معظم رهبری شما و همکارانتان در نفتکش‌ های اعزامی به مأموریت ونزوئلا، کشور را سرافراز کردید.

اقدام آمریکا در تحریم شما عزیزان و آن هم در گرامیداشت روز جهانی دریانورد، نشانه  درماندگی روز افزون آنان است که نتوانستند حرکت اقتدار آمیز و شجاعانه نفتکش  های اعزامی ایران را از خلیج فارس تا دریای کارائیب متوقف سازند. 

اینجانب ضمن تبریک به شما کاپیتان‌های عزیز به خاطر شجاعت ستودنی‌تان که به اقدام مستأصلانه آمریکا در اعمال تحریم ناعادلانه و ظالمانه منجر شد، به مقام شامخ‌تان ادای احترام می کنم.

 سلامتی و توفیق شما سروران عزیز و خانواده محترمتان را از خداوند منان مسئلت می کنم. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها