موج
کدخبر : ۳۳۴۶۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334618

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف ۲۹۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: هفته گذشته طرح مبارزه با قاچاق سوخت با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی با قاطعیت و جدیت تمام در سیستان و بلوچستان به اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این راستا مأموران پلیس امنیت اقتصادی و دیگر رده‌های عملیاتی استان با شناسایی و تخریب 33 محل دپوی سوخت و در بازرسی از 6 دستگاه تریلی سوخت‌کش و 15 دستگاه اتوبوس دارای باک اضافی، 292 هزار و 252 لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع را شامل 206 هزار و 64 لیتر گازوئیل، 41 هزار و 238 لیتر بنزین، 14 هزار و 950 لیتر قیر و 30 هزار لیتر سایر فرآورده‌های نفتی کشف کردند.

سردار قنبری با اشاره به توقیف 21 دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق خاطرنشان کرد: در این رابطه 59 فرد متخلف نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی با تأکید به برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا و سرمایه های ملی افزود: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه‌زدن به اقتصاد کشور زمینه‌ساز جرایم دیگری در سطح جامعه می‌شود و مقابله با آن یکی از اولویت‌های کاری پلیس به‌شمار می‌رود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها