موج
کدخبر : ۳۳۴۱۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334197

باجگیر فضای مجازی که با ایجاد اکانت فیک از مدیران صنعتی و معدنی کشور اخاذی می کرد به صورت مشروط آزاد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، برخی منابع خبر دستگیری پسر بیست و پنج ساله و باجگیری را می دهند که همین چندی پیش از وزارت صمت باجیگری می نمود؛ وی که در زمان رحمانی با ایجاد چند اکانت فیک توییتر از مدیران صنعتی و معدنی کشور باج می گرفت، با آزادی مشروط تا زمان اعلام جرم و محکومیت قطعی، دوباره حرکت های باجگیرانه خود را آغاز نموده است.

نکته تاسف بر انگیز اینکه وی با سو استفاده از رویه تحسین برانگیز و جهادی آیت الله رییسی در برخورد با مفاسد اقتصادی با اسامی جعلی در توییتر اقدام به انتشار اخبار قوه قضاییه می نموده و در لا به لای این اخبار اهداف باجگیرانه خود را عملی می ساخته است. همچنین او با ایجاد چند اکانت فیک به صورت همزمان اقدام به کامنت گذاری در توییترهای نمایندگان انقلابی مجلس یازدهم می نماید.

ارتباط با کانال ضد انقلاب آمد نیوز از دیگر موارد اتهامی این باجگیر خبری بوده است و البته چندی پیش وی با مساعدت و مجاهدت سربازان گمنام اما زمان (ع) بازداشت شده بود.

امید است نمایندگان انقلابی مجلس یازدهم و قوه قضاییه با بصیرت و جدیت اجازه سو استفاده های این چنینی باجگیران فضای مجازی را ندهند تا رویه های این چنینی اجازه بروز و ظهور پیدا نکنند و  قوه قضاییه و نهادهای امنیتی نیز تدبیری اتخاذ کنند که مجرمان باجگیر مجازی در زمان آزادی به قید وثیقه بمنظور تحت فشار گذاشتن شاکی و انصراف از شکایت اجاره سواستفاده های اینچنینی نیابند‌.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها