موج
کدخبر : ۳۳۲۶۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332610

محمود ترفع از افزایش تعداد اتوبوس های پایتخت به منظور اجرای بهتر طرح فاصله گذاری اجتماعی در ایام اجرای طرح ترافیک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درباره تمهیدات اتوبوسرانی جهت خدمت رسانی بهتر به شهروندان همزمان با اجرای طرح ترافیک اظهارداشت: ناوگان اتوبوسرانی در دو بخش خصوصی و عمومی با توان حداکثری خدمات‌رسانی می‌کند و برای اجرای بهتر طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، به صورتی برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا در بازه‌های زمانی اوج مسافر، اتوبوس‌های تک‌کابین بخش خصوصی به خطوط تندرو اعزام و در این خطوط به کار گرفته شوند.

وی با اشاره به ضرورت استفاده از ماسک در حمل و نقل عمومی گفت: در ۶۰ پایانه و ایستگاه پرمسافر خطوط تندرو، ماسک عرضه می‌شود و از شهروندان درخواست می‌کنیم هنگام سوار شدن به اتوبوس، حتماً از ماسک استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان با تاکید بر اینکه تمامی این تمهیدات برای حفظ سلامت شهروندان و جابه‌جایی ایمن مسافران در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: یگان اجراییات شهرداری تهران با حضور در پایانه‌ها و ایستگاه‌های پرمسافر، بر روند استفاده مسافران از ماسک نظارت کرده و توصیه‌های لازم را به شهروندانی که قصد سفر با اتوبوس دارند، ارائه می‌کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها