موج
کدخبر : ۳۳۲۵۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332566

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران چرایی برگزاری امتحانات پایه‌های نهم و دوازدهم در تهران به صورت حضوری را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در برنامه پرسشگر با اشاره به عبور از پیک کرونا در چند روز اخیر و درباره پیشنهاد زالی رئیس ستاد فرماندهی کرونا در کلانشهر تهران مبنی بر صرف نظر کردن از آزمون حضوری در شهر تهران اظهار کرد: بله، آمار ستاد کرونا این امر را نشان می‌دهد.

وی افزود: ما در پایه‌های اول تا ششم ابتدایی طبق سنوات گذشته ارزشیابی توصیفی داشته‌ایم و معلمان به تناسب فعالیت دانش‌آموزان نمره وارد کردند و در مرحله پایان سال تحصیلی در مقطع ابتدایی هستیم؛ همچنین دو سه هفته هم رفع اشکال حضوری انجام شد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران افزود: در پایه‌های هفتم، هشتم، دهم و یازدهم نیز ارزشیابی را به دبیران محول کردیم اما دو پایه نهم که در انتخاب رشته تحصیلی و شغلی تعیین کننده است و پایه دوازدهم که 30 درصد تأثیر مثبت در کنکور دارد، حضوری برگزار می‌شوند.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش از ستاد کرونا مجوز گرفته و آنجا در این باره تصمیم گرفته شده است و تصمیم استانی نیست که بنده بخواهم درباره آن اعلام نظر متفاوتی داشته باشم، گفت: امتحانات نهایی هم در سطح ملی برگزار می‌شود.

فولادوند در پاسخ به این پرسش که «آیا  قطعا آزمون‌ها در تهران حضوری خواهد بود؟»، گفت: بله اگر قرار باشد تصمیم جدیدی اتخاذ شود باید در سطح ملی باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها