موج
کدخبر : ۳۳۱۹۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331900

براساس اعلام سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از ارسال کمک‌های بهداشتی و درمانی برای ساکنان کوره‌های آجرپزی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران اعلام کرد: پیرو دیدار چندی پیش، مصطفی کاظمی، مشاور عالی شهردار و مدیرکل حوزه دفتر شهردار تهران از منطقه کوره پز خانه‌های منطقه ۱۹ در خلازیر(نعمت آباد) اقداماتی در جهت بهبود شرایط این محله انجام شد.

از سویی دیگر به علت شیوع و همه گیری بیماری کرونا و محرومیت اهالی شریف ساکن در این منطقه، تیم پزشکی و غربالگری سازمان برای معاینه مردم، به همراه مسؤولان ذی ربط راهی منطقه شدند تا به کارگران و ساکنین این منطقه خدمات بهداشتی و درمانی ارایه کنند.

به همراه این تیم درمانی و غربالگری، کارکنان سازمان رفاه و مشارکت‌های اجتماعی بسته های غذایی و بهداشتی را نیز به اهالی کوره پزخانه ها اهدا کردند .

مردم منطقه کوره پزخانه خلازیر به دلیل مجاورت با کوره‌ها و وجود منطقه بیابانی و نبود امکانات بهداشتی و رفاهی در مضیقه قرار دارند. بر همین اساس  سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، بر اساس وظایف خود به صورت دوره‌ای در مناطق و محله‌های محروم و کم برخوردار پایتخت حضور پیدا کرده و ضمن بررسی میدانی مشکلات اهالی این مناطق در رفع این مشکلات تلاش خود را انجام داده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها