موج
کدخبر : ۳۲۸۶۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328658

سرهنگ مرادی:

معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از بسته ماندن آرایشگاه‌های مردانه و زنانه در سطح شهر تهران به دلیل شیوع کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت با اشاره به اینکه هرگونه بازگشایی صنوف در پایتخت با هماهنگی ستاد مبارزه با کرونای استان تهران انجام می‌شود، در تشریح جزئیات این خبر گفت: بر اساس تصمیمات جدید صورت گرفته از سوی ستاد مدیریت و کنترل بیماری کرونا در استان، تمام آرایشگاه‌های زنانه و مردانه در سطح شهر تهران می‌بایست تا اطلاع ثانوی تعطیل باشند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت افزود: با بیان اینکه صنف آرایشگران تهران از قبل از ایام عید نوروز به دلیل جلوگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا تا کنون تعطیل بوده اند، افزود: تمام آرایشگران باید تا تصمیم گیری ستاد ملی مقابله با کرونا با این ستاد همکاری لازم را داشته و برای حفظ سلامتی خود و شهروندان، همچنان تعطیل باشند.

این مقام انتظامی در ادامه با بیان اینکه آرایشگرانی که قبل از زمان بازگشایی رسمی، شروع به فعالیت کنند، تخلف کرده اند، تصریح کرد: در صورت شناسایی واحد‌های صنفی متخلفی که به صورت غیرقانونی اقدام به بازگشایی کنند با آن‌ها برابر قانون، برخورد و با هماهنگی مقام قضایی پلمب می‌شوند.

مرادی با بیان اینکه بر اساس آمار‌های رسمی، نزدیک به ۲ هزار واحد صنفی آرایشگاه مجاز در سطح شهر تهران وجود دارد، گفت: متاسفانه حدود ۴ هزار واحد صنفی غیرمجاز دیگر نیز در پایتخت مشغول به فعالیت هستند که مسلما پلیس نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ در روز‌های پیش رو با اجرای طرح‌های نظارتی خود با این دسته از صنوف غیرمجاز برخورد می‌کند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در پایان، در خصوص زمان بازگشایی واحد‌های صنفی آرایشگاه ها، خاطر نشان کرد: به محض اینکه ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص بازگشایی مشاغل پرخطر تصمیم گیری کند، آرایشگاه‌ها می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها