موج
کدخبر : ۳۲۶۴۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326431

علیرضا زالی:

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به راه اندازی برخی صنوف کم خطر از فردا، گفت: بازار تهران و پاساژهای مسقف خرید کما فی السابق تعطیل خواهد بود و شروع به کار سایر اصناف مشمول آنها نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: در ۲۴ گذشته ۳۵۵ مورد جدید در بخش عادی بیمارستانها و ۸۵ مورد نیز از بیماران در بخش ویژه بستری شدند؛ ضمن اینکه ۵۵۲ نفر نیز در مجموع از بیمارستانهای تحت پوشش دانشگاه های الوم پزشکی ترخیص شدند.

وی ادامه داد:از افرادی که ترخیص شده اند و کمتر از دو هفته از زمان بستری آنها در بیمارستان گذشته است، خواهش می کنم مطلفا در محیط های اجتماعی حضور پیدا نکنند؛ چراکه کماکان نافل بوده و می توانند اطرافیان خود را مبتلا کنند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران بیان داشت: از تیم پزشکی درخواست کرده ایم تا به کسانی که ترخیص شده و کارمند هستند یا در محیط های اجتماعی کار می کنند مدت دو هفته مرخصی داده شود.

زالی با اشاره به راه اندازی برخی صنوف کم خطر از فردا،خاطرنشان کرد: بازار تهران و پاساژهای مسقف خرید کما فی السابق تعطیل خواهد بود و شروع به کار سایر اصناف مشمول آنها نخواهد شد.

وی تصریح کرد: وسائل حمل و نقل عمومی بیشترین میزان امکان سرایت را دارد و ما نیز نگران این سرایت از این طریق هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها