موج
کدخبر : ۳۲۵۹۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325994

رئیس جمعیت هلال احمر:

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در مرحله نخست، ۱۰۰۰ امدادگر داوطلب متخصص پس از انجام مراحل اداری و تصویب در سازمان امور اداری و استخدامی کشور در این جمعیت جذب خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری موج، کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در حال حاضر ۱۲۴۱ نیروی عملیاتی در جمعیت هلال احمر دارای پست سازمانی پایگاه هستند، اما این جمعیت برای تکمیل نیروی کادر پایگاه‌های خود ۴۱۰۰ نیروی دیگر نیاز دارد.

وی افزود: به منظور تأمین و ساماندهی نیروی انسانی و ایجاد انگیزه برای نیرو‌های داوطلب هلال احمر جهت خدمت در پایگاه‌های امداد و نجات و همچنین صرفه جویی در منابع، امکانات و تجهیزات فردی و عملیاتی، تربیت نیروی انسانی با دوام و متعهد و تخصصی شدن ارائه خدمات؛ جذب نیروی انسانی مورد نیاز در قالب طرح ساماندهی نیروی انسانی و در چند مرحله انجام خواهد شد.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در مرحله نخست، ۱۰۰۰ امدادگر داوطلب متخصص پس از انجام مراحل اداری و تصویب در سازمان امور اداری و استخدامی کشور در این جمعیت جذب خواهند شد، بر این اساس ۷۷۸ نیرو در پایگاه امداد و نجات بین شهری (جاده ای)، ۹۰ نیرو در پایگاه‌های کوهستان، ۳۰ نیرو در پایگاه‌های ساحلی و ۱۰۲ نیرو نیز در مراکز پاسخگویی اضطراری ۱۱۲، جذب می‌شوند.

همتی گفت: یکی از شروط جذب، استفاده از نجاتگران با سابقه فعالیت بیش از ۳ سال است که دوره‌های تخصصی مرتبط را گذرانده و دارای گواهینامه رانندگی پایه ۲ باشند. برای استمرار حضور این نیرو‌ها در پایگاه‌ها تعهدنامه محضری دریافت می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها