موج
کدخبر : ۳۲۵۴۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325412

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از کشف بیش از ۲۲ میلیون ماسک و دستکش از شروع سال جدید و دستگیری ۲۵۸ نفر در پایتخت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حمید هداوند جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه پلیس در حوزه مقابله با ویروس کرونا فعالیت و اقدامات بسیاری را داشته که در این میان می‌توان به برخورد و مقابله با محتکران اشاره کرد، بیان داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از یک میلیون ماسک و بیش از ۲۱ میلیون دستکش که توسط برخی افراد فرصت طلب احتکار شده بود، کشف شده است.

وی با اشاره به اینکه نباید فراموش کرد که انسان‌ها همگی اعضای یک پیکر هستند که جا دارد که در شرایط مختلف به خصوص در مواقع سخت و مشکل حمایت از یکدیگر داشته باشند، عنوان داشت: متأسفانه برخی از این شرایط سو استفاده کرده و به دنبال کسب منافع خود هستند.

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه پلیس به عنوان حافظ امنیت و آسایش جامعه مجاهدانه و با هوشیاری در صحنه حضور دارد، گفت: در این شرایط ۲۵۸ نفر که اقدام به احتکار مواد و لوازم مورد نیاز این شرایط (ماسک، دستکش و …) کرده بودند، دستگیر شدند.

سردار هداوند با اشاره به کشف ۱۰ هزار طاقه پارچه ساختن ماسک، عنوان داشت: از ابتدای سال حدود ۱۲۲ هزار لیتر الکل و مواد ضد عفونی کننده و ۱۰ هزار و ۹۲۷ عدد ژل و اسپری ضد عفونی کننده کشف شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها