موج
کدخبر : ۳۲۲۸۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322867

آوائی:

وزیر دادگستری پرهیز از فعالیتهای نمایشی و بزرگ نمایی را موضوعی کلیدی در امر اطلاع رسانی عنوان کرد و با تاکید بر اطلاع رسانی و اطمینان بخشی به موقع، بر لزوم برخورد قاطع در عین رعایت انصاف و عدالت تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری، سید علیرضا آوائی ، وزیر دادگستری امروز در سخنانی که بصورت زنده از شبکه تلویزیونی ایران کالا پخش شد، اطلاع رسانی به مردم درباره فعالیت های انجام گرفته در حوزه رصد و کنترل بازار را امری حیاتی و مهم برشمرد.

آوایی با تشکر از کادر درمانی و نظام بهداشتی کشور بخاطر مبارزه همه جانبه با ویروس کرونا و درمان مبتلایان، همراهی و دقت مردم را در این زمینه حیاتی و مهم برشمرد و گفت: یکی از مصادیق و راههای همراهی مردم در این خصوص، کاهش حضور در بازار و انجام خریدها بصورت اینترنتی و در فضای مجازی است که می بایست برای این مهم، ضمن آماده سازی بسترها و ارایه آموزشهای لازم، شرایط طرح شکایت از تخلفات در فضای مجازی نیز تبیین شود.

وزیر دادگستری در این گفتگوی زنده تلویوزیونی که با مدیریت شبکه ایران کالا و استقرار استودیوی آن در وزارت دادگستری صورت گرفت، پرهیز از فعالیتهای نمایشی و بزرگ نمایی را موضوعی کلیدی در امر اطلاع رسانی عنوان کرد و با تاکید بر اطلاع رسانی و اطمینان بخشی به موقع، بر لزوم برخورد قاطع در عین رعایت انصاف و عدالت تاکید کرد.

وی همچنین بر سرعت در رسیدگی به پرونده ها و اعلام نتایج به مردم بخصوص در پرونده هایی که به بازار و اطمینان مردم آسیب وارد می کند تاکید کرد و گفت: باید مراقب باشیم بخاطر هیجانات لحظه ای و صرفا برای شاد کردن موقت مردم، کاری را انجام ندهیم که به واسطه آن آبرو و اعتبار افراد و بازاریان بدون دلیل زیر سوال برود و یا اموال و دارایی‌های آنان بدون دلیل موجه ضبط شود.

وزیر دادگستری همچنین در بخش دیگری از سخنان خود بر سرعت، دقت و قاطعیت در امر رصد و کنترل بازار در عین حفظ آبرو و اعتبار کسبه و بازاریان تاکید کرد.

آوایی با دعوت از ادارات کل تعزیرات استانهای سراسر کشور به حضور پررنگ تر در عین همراهی با رسانه‌ها و اطلاع رسانی به موقع و اثربخش فعالیتها به مردم، بر هماهنگی و همراهی بیش از پیش رسانه ها با وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی برای انعکاس اخبار و تلاشهای صورت گرفته در تنظیم و کنترل بازار تاکید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها