موج
کدخبر : ۳۲۲۲۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322215

محسنی بندپی:

استاندار تهران گفت: شهروندان در پنجشنبه پایانی سال از مراجعه به آرامستان‌ها خودداری کنند و این فرهنگ سازی انجام شود البته در برخی شهرستان‌ها برخی محدودیت‌ها برای حفظ سلامت شهروندان اعمال می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج،  انوشیروان محسنی بندپی ، استاندار تهران با اشاره به لزوم مشارکت مردم برای مقابله موثر با ویروس کرونا گفت: تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها و محدودیت‌های اعمال شده در فعالیت‌های اداری برای خلوت کردن سطح شهر و حضور مردم در منازل است تا از ابتلا به این بیماری در امان بمانند.

وی تاکیدکرد: اینکه عده‌ای در چنین شرایطی قصد سفر تفریحی دارند، اوج بی احتیاطی و بازی با سلامت جامعه است و از مردم فهیم استان تهران صمیمانه تقاضا می‌کنم تا حد ممکن از حضور در مهمانی‌ها و اجتماعات خودداری کنند.

استاندار تهران ادامه داد: شهروندان در پنجشنبه پایانی سال از مراجعه به آرامستان‌ها خودداری کنند و این فرهنگ سازی انجام شود البته در برخی شهرستان‌ها برخی محدودیت‌ها برای حفظ سلامت شهروندان اعمال می‌شود.

محسنی بندپی تصریح کرد: توجه به توصیه‌های وزارت بهداشت و استفاده صحیح از ماسک، دستکش و شست وشوی مکرر دست‌ها با آب و صابون و ضد عفونی کردن محیط خانه و اقلامی که از بیرون وارد خانه می‌شود، بسیار ضروری است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها