موج
کدخبر : ۳۲۰۹۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320971

ناهید خداکرمی:

عضو شورای شهر تهران گفت: آمار بالای مبتلایان به کروناکه از ایران به کشورهای دیگر سفر کرده‌اند نشان می‌دهد که اگر همه ما آلوده به کرونا نباشیم انتقال این ویروس در فرودگاه امام بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج،  ناهید خداکرمی ، عضو شورای شهر تهران در دویست و سومین جلسه شورای شهر در تذکری به شهرداری تهران گفت: آنچه از اخبار به گوش ما می‌رسد تعداد قابل توجه ایرانیانی که به خارج از کشور می‌روند به بیماری کرونا است. و این مسئله باید مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود:‌این موضوع نشان می‌دهد یا تعداد زیادی از افراد در کشور آلوده به ویروس کرونا بدون علامت هستند و یا در ورودی کشور در فرودگاه امام به کرونا مبتلا شده‌اند.

این عضو شورای شهر تهران تاکید کرد:‌ هر چند که فرودگاه امام خمینی در حوزه شهرداری تهران نیست ولی شخص حناچی در ستاد کرونای تهران است و باید با ارگان‌های دیگر این موضوع به بحث گذاشته شود.

خداکرمی خاطرنشان کرد: ایستگاه‌های مترو، واگن‌های قطار و تاکسی‌های مربوط به فرودگاه امام و حتی دوربین‌های آن باید ضد عفونی شوند و حناچی شهردار تهران این مسئله را در ستاد کرونای تهران مطرح و پیگیری کند.

وی گفت: آمار بالای مبتلایان به کرونا که از ایران به کشورهای دیگر سفر کرده‌اند نشان می‌دهد که اگر همه ما آلوده به کرونا نباشیم انتقال این ویروس در فرودگاه امام بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها