موج
کدخبر : ۳۲۰۰۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320086

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: دانشجویان مشمول حداکثر تا پایان سال فرصت دارند برای معافیت تحصیلی اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار رحمان علیدوست ، جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: در برخی موارد مشاهده می شود بعضی از مشمولان به علت عدم آگاهی از ضوابط و مقررات نحوه صدور معافیت تحصیلی با ممنوعیت ادامه تحصیل از سوی وظیفه عمومی مواجه شده اند و هم اکنون نیز در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور مشغول به تحصیل هستند که این سازمان در راستای مساعدت به این عزیزان و رفع مشکل آنان حداکثر تا پایان سال جاری فرصت داده تا نسبت به ثبت درخواست خود از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+10 اقدام کنند.

علیدوست گفت: دانشجویان مشمول واجد شرایط که معافیت تحصیلی دریافت نکرده اند حداکثر تا پایان سال فرصت دارند اقدام کنند.

وی ادامه داد: دانشجویان مشمولی که در فرصت در نظر گرفته شده برای دریافت معافیت تحصیلی اقدام نکنند با محرومیت ادامه تحصیل مواجه می شوند.

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا تصریح کرد: مشمولان غیر غایبی که در مقاطع مختلف دانشگاهی پذیرفته می شوند باید با تکمیل برگ درخواست معافیت تحصیلی از سوی دانشگاه، برای اخذ معافیت تحصیلی به یکی از دفاتر پلیس+10 شهرستان محل تحصیل مراجعه و پس از بررسی وضعیت تحصیلی دانشجو از سوی وظیفه عمومی شهرستان محل تحصیل، معافیت تحصیلی برای آن مقطع صادر می شود.

وی تصریح کرد: دانشجویان می توانند با مراجعه به بخش خدمات الکترونیکی پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا به نشانی www.vazifeh.police.ir   از آخرین وضعیت معافیت تحصیلی خود مطلع شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها