موج
کدخبر : ۳۱۹۲۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319235

سردار رحیمی:

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: بالغ بر ۴۵۵۲ شعبه اخذ رأی داشتیم که مأموران ما در تمامی این شعبات حضور داشتند و هیچ مشکل امنیتی نه در تهران و نه در کشور نداشتیم.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت شامگاه امشب در برنامه تلویزیون شبکه پنج گفت: درود بر این ملت که امروز در این جشن بزرگ یک حماسه را پای صندوق‌های رقم زدند.

وی افزود: استکبار مدت‌های زیادی است که با تمام ظرفیت سعی داشت حضور مردم را در امروز کمرنگ کنه ولی با حضور قاطعانه مردم این طرح شوم شکست خورد.

* بیش از صد میلیون نفر به پای صندوق‌ها رفتند

به گفته سردار رحیمی در تهران بیش از صد میلیون نفر به پای صندوق‌ها رفتند و رأی دادند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: افرادی که امروز اقدام به رأی گیری کردند این عملشان را به پشتوانه امنیت فوق العاده پایتخت انجام دادند.

وی ادامه داد: بالغ بر ۴۵۵۲ شعبه اخذ رأی داشتیم که مأموران ما در تمامی این شعبات حضور داشتند و هیچ مشکل امنیتی نه در تهران و نه در کشور نداشتیم، آمار کشور را من دقایقی قبل از مرکز فرماندهی ناجا استعلام کردم و خدمت شما عرض کردم.

سردار رحیمی بیان کرد: بیش از ۱۴ هزار نفر از پرسنل ناجا در سر صندوق‌های رأی حضور داشتند و البته باقی پرسنل ناجا در اقصی نقاط پایتخت حضور داشتند تا سایر امور انتظامی شهروندان را برطرف کنند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر برای برگزاری نماز جمعه به امامت رهبر معظم انقلاب آمدند که در آن برنامه هم پلیس تمام قد امنیت مراسم را برقرار کرد.

* کار پلیس تا پایان شمارش آرا ادامه دارد

وی گفت: کار پلیس تا پایان شمارش آرا ادامه دارد، بعد از اینکه آرا شمرده شد به مخازن انتقال پیدا می‌کنند و همکاران ما همچنان از آن آرا محافظت می‌کنند.

رئیس پلیس پایتخت از بازاریان و کسبه تقاضا کرد که با توجه به نزدیکی اقلام و اجناسشان را گران نکنند و هوای هموطنان را داشته باشند.

سردار رحیمی افزود: افرادی که در فضای مجازی قیمت خودرو، دلار و… را بی جهت افزایش می‌دهند منتظر برخورد شدید پلیس باشند چراکه این کارها به مثابه همکاری و همراهی با آمریکا هست.

وی با اشاره چهارشنبه آخر سال گفت: برخی‌ها برای استفاده از خودشان با جان سایر افراد بازی می‌کنند، هشدار می‌دهم که پلیس به شدت با مواد محترقه غیرمجاز و دست ساز برخورد می‌کند و پلیس امنیت و اماکن ما کشفیات خوبی هم در این زمینه داشتند.

* از فردا کسبه می‌توانند یک ساعت بیشتر به فعالیتشان ادامه بدهند 

سردار رحیمی ادامه داد: از فردا کسبه می‌توانند یک ساعت بیشتر به فعالیتشان ادامه بدهند و البته بازارچه‌های نوروزی در ۷ نقطه فعال می‌شوند.

رئیس پلیس پایتخت در پایان گفت: برای مجرمین و متهمان سابقه دار برنامه‌ای داریم که از چند روز دیگر آغاز می‌شود و آنها را به طور ویژه تحت نظر داریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها