موج
کدخبر : ۳۱۹۱۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319173

محسنی بندپی:

استاندار تهران گفت: تخلفات جزئی گزارش شده که در دست بررسی و ارزیابی است و به ستاد پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه ارسال شده است. تخلفات جزئی بیشتر در مورد فضای مجازی بوده و گزارش‌هایی هم در مورد خرید و فروش‌ رای بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج،  انوشیروان محسنی بندپی ، استاندار تهران عصر امروز جمعه در حاشیه بازدید از حوزه اخذ رای اقلیت های دینی در کلیسای ارامنه سرکیس در جمع خبرنگاران گفت: تا الان رصد کرده‌ایم حضور مردم در پای صندوق‌های رای بوده است و طبق سالهای گذشته مردم تهران بعد از ظهر بیشتر از صبح در پای صندوق های رای حاضر می شوند.

وی افزود: با تمهیداتی که در مورد تامین امنیت انتخابات و همچنین سرعت بخشیدن به روند رای گیری با نصب دستگاه‌های احراز هویت افزایش افزایش شعب صندوق های رای در تهران شرایط فراهم شده، حماسه‌ای دیگر را امروز به دیگر حماسه‌ای کشورمان در ادوار گذشته اضافه کنیم.

استاندار تهران با اشاره به بازدید هایی که امروز از شعب اخذ رای استان تهران داشته اظهار داشت: الحمدالله شور شوق خوبی در حوزه‌های اخذ رای و بخصوص اخذ رای اقلیت‌های دینی ارامنه شمال مشاهده می شودو چهار کاندیدا رقابت می کنند تا یکی از آنها منتخب این عزیزان در مجلس شورای اسلامی شود.

بندپی در پاسخ به سوالی پیرامون گزارش‌های احتمالی از تخلف‌های انتخاباتی خاطرنشان کرد تخلفات جزئی گزارش شده که در دست بررسی و ارزیابی است و به ستاد پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه ارسال شده است. تخلفات جزئی بیشتر در مورد فضای مجازی بوده و گزارش‌هایی هم در مورد خرید و فروش‌ رای بوده است.

استاندار تهران همچنین در خصوص برخی بحث‌‌ها پیرامون جابجایی اتوبوسی رای دهندگان در برخی شهرهای استان تهران گفت: در این مورد به نیروی انتظامی اطلاع داده‌ایم و نیروی انتظامی به شدت این مسئله را پیگیری می‌کند و از هرگونه تردد اتوبوسی از یک حوزه به حوزه دیگر جلوگیری به عمل می آید.

وی با تأکید بر اینکه امنیت حوزه‌های انتخاباتی خوب است که یکی از حوزه‌های انتخاباتی همین حوزه اقلیت‌های دینی است، گفت: در تهران با حضور نیروهای انتظامی امنیت خوبی برقرار است و در حوزه‌های شهرستان هم به صورت ترکیبی و تلفیقی بازدید از حوزه قرچک و شهرری داشتیم که الحمدالله با آرامش، امنیت و انضباط خوبی شهروندان مشغول دادن مشغول دادن رای هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها