موج
کدخبر : ۳۱۹۱۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319109

حجت‌الاسلام منتظری:

دادستان کل کشور گفت: امیدوارم مردم با حضور گسترده خود در همین ساعات اولیه برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب رقم بزنند و یک مجلس قوی در تراز جمهوری اسلامی تشکیل دهند.

به گزارش خبرگزاری موج،  حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری ، دادستان کل کشور با حضور در هیات مرکزی نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی رأی خود را در صندوق ۱۷۹۴ مستقر در شورای نگهبان انداخت.

دادستان کل کشور در حاشیه بازدید از روند برگزاری انتخابات در محل ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران گفت: بنده در شورای نگهبان حضور داشتم عملکرد دوستان را در ستاد نظارت، بررسی کردم مشکل خاصی وجود ندارد جز اینکه کارتخوان‌ها مشکل داشتند.

او افزود: اگر مشکل رفع شود خیلی می‌تواند موثر باشد ظاهرا کارت خوان‌ها مشکل دارد.

دادستان کل کشور تصریح کرد: اطلاعاتی که بنده گرفتم در مجموع مشکل خاصی گزارش نشده البته سه ساعت بیشتر نیست که از انتخابات گذشته است؛ امیدوارم مردم با حضور گسترده خود در همین ساعات اولیه برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب رقم بزنند و یک مجلس قوی در تراز جمهوری اسلامی تشکیل دهند.

حجت‌الااسلام منتظری درباره اختیاری بودن ثبت اثر انگشت گفت: اگر هم کارت خوان‌ها فعال باشند و هم شناسنامه‌ها مهر بخورد، فکر نکنم اختیاری بودن اثر انگشت مشکل خاصی ایجاد کند. با توجه به اینکه شورای نگهبان هم تجویز کرد الزامی برای زدن اثر انگشت وجود ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها