موج
کدخبر : ۳۱۱۴۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-311481

پرپنچی:

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با تاکید بر اینکه همه تلاش این نهاد حمایتی ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان و فقرزدایی است، گفت: برای ارائه خدمات به نیازمندان، دین و مذهب آنان در نظر گرفته نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج،  سید ابوالفضل پرپنچی ، مدیر کل کمیته امداد استان تهران با تبریک سال نو میلادی به همه هموطنان مسیحی به ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران گفت: هم اکنون ۷۷ خانوار با جمعیت ۹۳ نفر در استان تهران تحت حمایت کمیته امداد هستند.

وی با اشاره به اینکه منطقه ۸ تهران با ۲۹ خانوار بیشترین مددجوی اقلیت دینی را دارد، ادامه داد: منطقه ۷ با ۱۲ خانوار و منطقه ۱۲ نیز با  ۷ خانوار در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با تاکید بر اینکه همه تلاش این نهاد حمایتی ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان و فقرزدایی است، بیان کرد: برای ارائه خدمات به نیازمندان، دین و مذهب آنان در نظر گرفته نمی‌شود.

پرپنچی به اشاره به اینکه اقلیت‌های دینی برخوردار از خدمات کمیته امداد شامل هموطنان ارمنی، مسیحی و کلیمی هستند، گفت: بیشتر این افراد در کلان شهر تهران تحت حمایت هستند.

وی یاد آور شد: هم اکنون ۶۸ هزار و ۸۹۲  خانوار در استان تهران از خدمات کمیته امداد استفاده می‌کنند که هر ساله خانوارهای توانمند شده از تحت حمایت خارج و خانوارهای نیازمند دیگری تحت حمایت قرار می‌گیرند.

پرپنچی با بیان اینکه خدمات کمیته امداد بر اساس نیازهای خانوارهای تحت حمایت ارائه می‌شود، ادامه داد: کمیته امداد علاوه بر پرداخت مستمری به خانوارهای نیازمند، خدمات دیگری در قالب طرح اکرام ایتام، محسنین، هزینه‌های تحصیل، درمان، مسکن و سبدکالا به مددجویان ارائه می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها