موج

سردار شرفی:

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: پلیس پیشگیری در سال جاری با استفاده از تمام توان از ورود هرگونه کالای قاچاق به کشور پیشگیری می‌کند و با اخلالگران اقتصادی به شدت برخورد خواهد کرد تا تولیدکنندگان با آرامش بیشتری نسبت به تولید و رفع نیازهای جامعه اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمد شرفی رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به افزایش ماموریت‌های سالانه پلیس پیشگیری و انتظارات مسئولان و مردم از عملکرد نیروهای نظامی و انتظامی در برآورده کردن انتظارات و ارائه خدمات مطلوب گفت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر توجه ویژه به کلانتری ها و پاسگاه‌ها تاکید دارند و واحدهای انتظامی را به عنوان سرانگشتان ناجا و همچنین ارتقای منزلت و معیشت کارکنان در این حوزه می دانند ضمن اینکه ایشان یکی از اولویت های پلیس پیشگیری در سال جاری را افزایش سطح آگاهی و مهارتی کارکنان و تجهیز کلانتری ها و پاسگاه ها با عنوان طرح تحول کلانتری ها و پاسگاه ها عنوان کرده اند.

وی با تاکید بر اینکه راهبردهای ماموریتی پلیس باید در راستای فرامین مقام معظم رهبری باشد، افزود: کلانتری ها و پاسگاه ها بیشترین سطح ارتباطی را در بدنه ناجا با اقشار مختلف جامعه دارند و اجابت خواسته شهروندان در سطح حداکثری موجبات رضایت مردم و خشنودی پروردگار متعال است؛ پلیس پیشگیری می کوشد با تلاش و مجاهدت و به کارگیری فناوری های نوین در راستای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به مردم از هیچ کوششی دریغ نکند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا یادآور شد: افزایش اقتدار و منزلت پلیس درگرو مشارکت تمامی هم‌میهنان در اجرای برنامه های امنیت محور و نظام مند است و انجام صحیح ماموریت های این بخش با معاونت شهروندان امکان پذیر است و پلیس همواره در تلاش است بیشترین خدمات را با بازدهی بالا در کمترین زمان ممکن و با پایین ترین هزینه در اختیار شهروندان قرار دهد.

وی ادامه داد: همچنین ایجاد فضای امن در جامعه و افزایش احساس امنیت و آرامش اقدامی است که بیشتر از آنکه با قوه قهریه پلیس ممکن باشد با مشارکت مسؤولانه شهروندان میسر است.

سردار شرفی عنوان کرد: یکی از ابزارهای اصلی پلیس در پیشگیری از وقوع جرایم و جلوگیری از ناهنجاری های اجتماعی استفاده از توصیه هایی است که برخی شهروندان مسؤولانه و به جهت همکاری در اختیار پلیس قرار می دهند و پلیس هم با بهره مندی از این داده ها و به کارگیری آن در ماموریت های خود عملکردی مطلوب به دست می آورد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با توجه به برقراری نظم و آرامش مطلوب در مراکز عمومی، بهره مندی پلیس از تجهیزات و فناوری های نوین اجتناب ناپذیر بوده و اولویت مهم پلیس پیشگیری هم استفاده از این تجهیزات و فناوری ها در راستای کاهش خطاهای انتظامی و هزینه های مادی است.

سردار شرفی با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گفت: پلیس پیشگیری در سال جاری با استفاده از تمام توان از ورود هرگونه کالای قاچاق به کشور پیشگیری می‌کند و با اخلالگران اقتصادی به شدت برخورد خواهد کرد تا تولیدکنندگان با آرامش بیشتری نسبت به تولید و رفع نیازهای جامعه اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها