موج
کدخبر : ۲۷۷۸۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277875

محسن هاشمی:

محسن هاشمی در ادامه تذکر مسجدجامعی از تب موزه‌سازی در شهر گفت: موزه داشتن خوب است اما ساخت موزه‌ها نباید هوو و مانع توسعه سایر زیر ساخت‌ها شود.

به گزارش خبرگزاری موج، احمد مسجد جامعی،  عضو شورای اسلامی شهر تهران در تذکری با بیان اینکه یکی از شهرداران مناطق عنوان کرده است که موزه‌ای در ساختمان سیلوی منطقه ۱۶ می‌سازد اظهار کرد: این در حالی است که طی سندی باید اول موزه‌ی تهران ساخته شود.

وی با بیان این که اولویت ما ساخت موزه تهران است که در آن بخش‌های مختلف تاریخی، فرهنگی، سیاسی و غیره تهران در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت گفت: همانگونه که شهردار تهران در گذشته تاکید داشتند موزه‌ی تهران از نگاه مدیریت شهری متفاوت از موزه‌ی میراث است و از آنجایی که موزه تهران مصوبه‌ی شورا را دارد باید در اولویت قرار گیرد. اما می‌بینیم که امروز می‌خواهند فضایی برای راه اندازی موزه صنعت، سیلو و غیره ایجاد کنند که می‌گویند بار مالی هم ندارد. اما برای موزه‌ی تهران کاری نمی‌کند.

محسن هاشمی نیز در ادامه این تذکر گفت: موزه داشتن خوب است اما ساخت موزه‌ها نباید هو و مانع توسعه سایر زیر ساخت‌ها شود.

وی با بیان اینکه در یک برهه زمانی به جای آنکه مترو بسازند برج میلاد ساخته‌اند گفت: فعالیت‌های زیر ساختی تهران همچون مترو در اولویت قرار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها