موج
کدخبر : ۲۷۷۲۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277260

دادستان تهران:

روحیه ما باید روحیه پاسخگو در قبال مطالبات مردمی باشد و اعتماد ایجاد شده از سوی نظام، این اهمیت را افزایش می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، علی القاصی مهر دادستان عمومی و انقلاب تهران در دیدار با سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ از عملکرد مناسب پلیس پایتخت در برقراری نظم و امنیت در شهر تهران تقدیر کرد و گفت: مجموعه نیروی انتظامی و دستگاه قضائی مجموعه‌ای مشترک است و از مأموریت‌های یکسانی برخوردارند.

این مقام قضائی، با بیان اینکه در حقیقت تهران اهمیت کشوری دارد، گفت: تمام معادلات امنیتی، سیاسی و اجتماعی در این شهر رقم می‌خورد که این مسئله تلاش و همت بسیاری بالایی را طلب می‌کند.

وی ادامه داد: روحیه ما باید روحیه پاسخگو در قبال مطالبات مردمی باشد و اعتماد ایجاد شده از سوی نظام، این اهمیت را افزایش می‌دهد.

امنیت مردم و جامعه خط قرمز پلیس و قوه قضائیه است

دادستان تهران، با اشاره به این که نگاه به مسائل امنیتی، نگاه ویژه ای است و امنیت مردم و جامعه خط قرمز پلیس و قوه قضائیه است، بیان داشت: باید به سمتی برویم که جدیت و حساسیت مجموعه‌هایمان افزایش یابد.

وی تصریح کرد: مجموعه قضائی و نیروی انتظامی توانایی بالایی در راستای ساماندهی امنیت در کنار یکدیگر خواهند داشت.

به عنوان دستگاه قضاوت، پشتیبانی و حمایت کافی و لازم را از پلیس داریم

القاصی مهر، پلیس تهران بزرگ را پلیسی علمی و تخصصی برشمرد و گفت: نیروی انتظامی توانایی برخورد با مفسدان اقتصادی و برهم زنندگان امنیت را داشته و ما به عنوان دستگاه قضاوت، پشتیبانی و حمایت کافی و لازم را از پلیس خواهیم داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها