موج
کدخبر : ۲۷۵۹۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-275980

خانمی 28 ساله با مراجعه به دادسرای ناحیه 27 امور جنایی تهران اعلام کرد توسط خواستگار قبلی اش مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج، خانمی 28 ساله در 29 فروردین 98 با مراجعه به دادسرای ناحیه 27 امور جنایی تهران اعلام کرد توسط شخصی به نام پیمان و دو نفر دیگر از  همدستانش ربوده و مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.  در ادامه اظهارات شاکی پرونده وی برای رسیدگی به اداره یازدهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

اظهارت شاکی

شاکی با حضور در اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به کارآگاهان گفت: در ساعت 23:30 مورخه 98/01/28 هنگام بازگشت از محل کار خود به منزل واقع در شهرک گلستان حین ورود به آپارتمان ناگهان چند نفر از پشت سر دهان، دست و پایم را گرفته و مرا به داخل خودرو انداختند که با توجه به مقاومت در این حین، سرم نیز به جدول خیابان برخورد کرد و دچار مصدومیت شدم.

وی افزود: پس از طی مسافتی متوجه شدم یکی از ربایندگان، پیمان خواستگار قبلی‌ام است که با رسیدن به مقصد (منزل پدریش) پیمان گفت باید با من ازدواج کنی و به دلیل شنیدن جواب رد من، از من کینه به دل گرفته و مرا تهدید به  مرگ و اسیدپاشی کرد لذا برای اینکه از دستشان رهایی پیدا کنم مجبور به دادن وعده ازدواج به او شدم که نهایتاً پس از چند ساعت مرا رها کردند.

اقدامات پلیسی

پس از اظهارات شاکی، کارآگاهان با بررسی دوربینهای مداربسته متوجه شدند ربایندگان با استفاده از یک  خودروی پژو 405 اقدام به ربایش شاکی کرده‌اند لذا با اقدامات پلیسی مالک خودرو به هویت داود 55 ساله شناسایی شد.

مالک خودرو با حضور در اداره یازدهم پلیس آگاهی به کارآگاهان عنوان داشت خودرواش بیشتر اوقات از جمله در روز حادثه در اختیار پسرش به نام بهروز بوده است.

بلافاصله کارآگاهان با هماهنگی بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه 27 تهران در مورخه 98/02/07  مخفیگاه آنها در محدوده شهریار شناسایی و در یک اقدام ضربتی هر سه متهم را دستگیر و به اداره یازدهم منتقل کردند.

اظهارات متهمان

هر سه متهم در تحقیقات به ربایش شاکی اعتراف کردند و پیمان به کارآگاهان گفت: چند سال خواستگار شاکی بودم و قرار ازدواج داشتیم اما فهمیدم وی دیگر هیچ علاقه‌ای به من ندارد و قرار است با فرد دیگری ازدواج کند به همین دلیل با کمک دو دوستم اقدام به ربایش وی کرده و با تهدید او را قانع کردم تا با من ازدواج کند.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی؛ معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران برزگ  با اعلام این خبر گفت: متهمان با توجه به اعتراف صریح به ربایش شاکی و ایراد ضرب و جرح وی، با  صدور قرار قانونی برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها