موج
کدخبر : ۲۷۴۴۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-274425

سردار حسین رحیمی:

فرمانده انتظامی پایتخت گفت: ما افتخار می کنیم که در مقابل آمریکا و کشورهای هم‌پیمان آن ایستاده ایم. ما به عنوان تمام عدل و عقل و اسلام در برابر تمامی کفر ایستاده ایم.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت اظهار کرد: سپاه پاسداران یکی از پاک ترین نهادهاست که شیطان بزرگ آن را به عنوان تروریست اعلام کرد و همگان دیدید که چگونه مردم به سپاهیان و بسیجیان عرض ارادت کردند .

وی گفت: به دلاورمردان سپاه عزیز درود می فرستم دلاور مردانی که دشمن احمق به رهبری یک آدم کازینو دارسردمدار آن است و شما عزیز مردان را به عنوان تروریست اعلام کرد.

عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت تصریح کرد: ما پشت سپاه پاسداران هستیم چون سپاه و بسیج با تمام توان از حیثیت ملت دفاع می کند .

وی به سربازان گمنام و قهرمان و دلاور امام زمان درود فرستاد و گفت: با مجاهدت‌های خاموش و گمنامانه شما امنیت و آرامش مردم محقق شده است.

وی به دستگیری عبدالمالک ریگی که با عملیات سربازان گمنام به وقوع پیوست پرداخت و گفت :هواپیمای شرور یاغی را مقتدرانه نشاندید و با کارهای اطلاعاتی که در دنیا بی‌نظیر بود توانستید یکی از افرادی را که بزرگترین سرویس های اطلاعاتی دشمن حامی اش بود دستگیر کنید.

فرمانده انتظامی پایتخت اعلام کرد: ما امروز به عنوان نیروی انتظامی خواستیم در این همایش بر دهان دشمن بزنیم و همانطور که در عمل در کنار هم هستیم نشان دهیم که ما نیروهای مسلح به اسلام انقلاب و قرآن با تمام وجود پایبند هستیم و افتخار می‌کنیم سرباز ولی امر هستیم.

وی گفت: ما با تمام توان پای انقلاب ایستاده‌ایم و برای آرمان‌های امام و رهبری جان خود را تقدیم خواهیم کرد.

سردار رحیمی به محاصره اقتصادی دشمن پرداخت و گفت :دشمن ۴۰ سال است که با ما می‌جنگد و ما را محاصره کرده است و نمی گذارد که کوچکترین کمک از سوی کشورهای دیگر آن هم برای حوادث طبیعی  مانند سیل به کشور وارد شود.

عالی ترین مقام انتظامی پایتخت گفت: ما افتخار می کنیم که در مقابل آمریکا و کشورهای هم‌پیمان آن ایستاده ایم. ما به عنوان تمام عدل و عقل و اسلام در برابر تمامی کفر ایستاده ایم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها