موج
کدخبر : ۲۷۳۰۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273007

شریعتمداری:

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سپاه پاسداران اگر نبود همین امروز آمریکا در مقابله با تروریست‌هایی که خودش در منطقه ایجاد کرده است در می‌ماند.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم تجلیل از جانبازان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در دوران دفاع مقدس خیل عظیمی از مردم به سمت جبهه‌ها حرکت کردند و عده‌ای از این افراد سالم ماندن و جمعی هم مقام جانبازی و شهادت رسیدند.

وی گفت: به نهاد‌های مسئول تاکید می‌کنم تمام قوانین حوزه جانبازان و ایثارگران را از حالت مکانیکی خارج و شرایطی را فراهم کنند که از آن‌ها تکریم کنیم.

وزیر کار در بخش دیگری از سخنانش گفت: بنده روز معلول امسال از شهرداران خواستم یک روز مسیر خانه تا مرکز کار را با ویلچر طی کنند و ببینند که چه مصیبتی را تحمل می‌کنند.

 

مناسب سازی باید در شهر اجرا شود

شریعتمداری گفت: مناسب سازی باید در شهر اجرا شود و سازمان بهزیستی هم همکاری لازم را می‌کند.

وی بیان کرد: سپاه پاسداران اگر نبود همین امروز آمریکا در مقابله با تروریست‌هایی که خودش در منطقه ایجاد کرده است در می‌ماند.

وزیر تعاون گفت: ما با افرادی که در سیل عزیزان خود را از دست دادند همدردی می‌کنیم و دولت سریع خسارات را جبران می‌کند، اما این بارش‌ها سال ۹۸ را به یک سال پر رونق تبدیل خواهد کرد و حتما سال خوبی برای ملت ایران خواهد بود.

وی گفت: ما تلاش داریم شفافیت در وزارتخانه حاکم شود و اعتماد از دست رفته مردم بازگردد و دزدی از وزارت رفاه برود و انتصاب‌ها معقول باشد و افرادی که اولین نقص آن‌ها رودربایستی است باید از کار مدیریت کنار بروند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها