سردار فتحی زاده گفت: این رفتار خصمانه آمریکا را خدمت پاسداران ما چه در نیروی انتظامی و چه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک می‌گویم چرا که با خرج کردن میلیون‌ها دلار نتوانستند لحظه‌ای سپاه پاسداران را از عملیات خود غافل کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محسن فتحی زاده ، معاون هماهنگ کننده ناجا امروز ظهر در آئین گرامیداشت روز جانباز  اظهار کرد: جانبازان در مجموعه نیروی انتظامی پس از دوران دفاع مقدس جانبازان در مجموعه نیروی انتظامی پس از دوران دفاع مقدس موجبات افتخار برای مجموعه نیروی انتظامی هستند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی به واسطه مأموریت‌ها و مسئولیت‌هایی که دارد هرسال شهیدانی را به کشور تقدیم می‌کند و هر سال تعدادی از پرسنل عزیزمان جانباز می‌شوند.

سردار فتحی زاده با اشاره به روز پاسدار گفت: روز پاسدار را هم به پاسداران نیروی انتظامی و هم به سپاه پاسداران به خاطر دفاع تمام قدشان از کشور تبریک می‌گویم.

وی افزود: رفتار خصمانه آمریکا و تحریم کردن سپاه پاسداران ما که مصادف با روز پاسدار بود تقارن جالبی داشت، این رفتار شدت خشمگینی آمریکا را از این نیروی انقلابی ما نشان می‌دهد البته حق دارند بسوزند از این وضعیتی که سپاه پاسداران در کشور پیدا کرده است.

معاون هماهنگ کننده ناجا اظهار کرد: این رفتار خصمانه آمریکا را خدمت پاسداران ما چه در نیروی انتظامی و چه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک می‌گویم چرا که با خرج کردن میلیون‌ها دلار نتوانستند لحظه‌ای سپاه پاسداران را از عملیات خود غافل کنند.