موج

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف محموله بزرگ تریاک از خودرویی در جاده فشافویه در جنوب تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج،  سرهنگ محمد بخشنده اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از فعالیت مجرمانه فردی مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی بیان داشت: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که این متهم قصد دارد مواد مخدر را از استان های جنوبی خریداری و در محموله بار نوشیدنی و شامپو در استان یزد بارگیری کند سپس مواد مخدر موصوف را با یک دستگاه خودرو خاور در پوشش محموله بار به شهر تهران منتقل کند، از این رو کارهای اطلاعاتی برای شناسایی مسیر حرکت خودروی متهم انجام شد.
سرهنگ بخشنده عنوان داشت: درهفتم اسفند ماه سال جاری با ورود خودرو متهم به شهر تهران، ماموران ، خودرو موصوف را تحت مراقبت قرار دادند و پس از مدتی تعقیب، ماموران فرمان توقف خودرو را دادند ولی متهم به محض مشاهده ماموران در نزدیکی خود، بلافاصله بدون توجه به فرمان پلیس با سرعت بالایی از محل گریخت.
این مقام انتظامی بیان داشت: پس از مدتی تعقیب و گریز، ماموران برای توقف خودرو چند تیر هوائی شلیک کردند ولی متهم که همچنان به فرار خود ادامه می داد و شلیک چند تیر به لاستیک خودرو شدند خودروی متهم را در جاده فشافویه ، گردنه حسن آباد متوقف و راننده آن را دستگیر کنند.
وی افزود: در بازرسی انجام شده از خودروی متهم مقدار 136 کیلوگرم تریاک در بطری های نوشابه، آب و شامپو کشف و متهم به جرم ارتکابی اعتراف کرد.
سرهنگ بخشنده در پایان گفت: متهم پس از تحقیقات تکمیلی به مرجع قضائی معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها