موج
کدخبر : ۲۶۶۸۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-266865

در مصوبه ای از سوی نمایندگان مجلس؛

در مصوبه ای از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی سهم استانداردسازی مدارس کشور افزایش یافته و به پنجاه درصد رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای مقرر کردند که سهم وزارت آموزش و پرورش در تأمین و استانداردسازی سامانه گرمایشی و سرمایشی مدارس از ۲۰ درصد به ۵۰ درصد افزایش یابد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی و در جریان بررسی بخش هزینه‌ای لایحه بودجه۸ ۹ ، بند الحاقی ۲ به تبصره یک را به تصویب رساندند.

مطابق با این مصوبه خانه ملت، سهم وزارت آموزش و پرورش از محل بند (ب) ماده (۶۵) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۲) مصوب ۱۳۹۳/۱۲/۴ در خصوص تأمین و استانداردسازی سامانه گرمایشی و سرمایشی مدارس با اولویت مدارس روستاها، تأمین تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی مدارس و هنرستان‌ها، از بیست درصد (۲۰%) به پنجاه درصد (۵۰%) افزایش می‌­یابد.

همچنین در بند (ب) ماده (۶۵) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت آمده است، بیست درصد (۲۰%) از منابع مذکور به تأمین و استانداردسازی سامانه گرمایشی و سرمایشی مدارس با اولویت مدارس روستاها، تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی مدارس و هنرستان‌ها در قالب ردیف مشخص در قوانین بودجه سنواتی و با مبادله موافقتنامه با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور اختصاص یافته بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها