موج
کدخبر : ۲۰۲۲۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-202218

به دنبال وقوع زلزله ۶.۱ ریشتری در کرمان، رئیس سازمان توسعه و تجهیز مدارس کشور دستورداد کارگروهی فنی و مهندسی برای ارزیابی خسارات احتمالی وارد شده به مدارس این استان تشکیل شود.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدتقی نظرپور با تاکید بر اهمیت این مسئله از مدیرکل نوسازی مدارس کرمان در خواست کرد یک تیم ارزیابی متشکل از مهندسان، هر چه سریعتر به مناطق مختلف این استان اعزام شوند و گزارش دقیقی از وضعیت فضاهای آموزشی به رییس سازمان اعلام کنند. از ساعات اولیه این حادثه نیز کارگروه مدیریت بحران برای ارزیابی این موضوع تشکیل شد.

در حال حاضر  رجایی - مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان- در ستاد مدیریت بحران استان حضور دارد و گزارش‌های میدانی و لحظه‌ای از سوی مهندس محمد حسنی، دایی الله و گرانمایه از سطح منطقه برای سازمان نوسازی مدارس و ستاد مدیریت بحران ارسال می شود.

براساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی نوسازی مدارس کشور،‌ تیم‌های ارزیابی نوسازی مدارس استان از ساعات اولیه حادثه به مناطق زلزله زده شهرستان راور، شهداد، بخش هجدک و گورک و...اعزام شده و گزارش های خود را ارسال می‌کنند. ارزیابی‌های اولیه نشان می دهد به فضاهای آموزشی این مناطق آسیب چندانی وارد نشده است.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها