موج

رئیس پلیس پایتخت:

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه حضور خیل عظیم جمعیت در راهپیمایی جاماندگان اربعین غیر منتظره بود، گفت: راهپیمایی اربعین در تهران در کمال امنیت و آرامش و بدون هیچ مسئله‌ای برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین رحیمی با اشاره به اینکه با توجه به تجارب سنوات گذشته تمهیدات لازم در خصوص راهپیمایی جاماندگان اربعین پیش بینی شده بود، بیان داشت: برای امنیت این مراسم و مدیریت ترافیکی آن برنامه ریزی دقیق و مفصلی انجام گرفت و از نیمه شب گذشته کل یگان‌های این فرماندهی به صورت آماده باش ۱۰۰ درصد بوده‌اند.

بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، وی با اشاره به اینکه حضور خیل عظیم جمعیت در راهپیمایی جاماندگان اربعین غیر منتظره بود، افزود: انبوهی از جمعیت تهران با حضور پرشور و حماسی ارادت خود را در کمال آرامش و انضباط به منصه ظهور رساندند.

رئیس پلیس پایتخت، عنوان داشت: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تمام توان در حوزه های مختلف امنیتی، انتظامی و ترافیکی پای کار بود تا این راهپیمایی عظیم بدون هیچ مسئله‌ای در اوج امنیت و آرامش برگزار شد.

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: بحمدالله این حرکت خود جوش و معنوی امروز به یک سنت حسنه تبدیل شده و این حادثه عظیم نمادی زیبا و با شکوه از شور و علاقه مردم ما به اهل بیت عصمت و طهارت می‌باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها