English

وزیر آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش به مناسبت گرامیداشت روز امور تربیتی پیام فرستاد

صحرایی، وزیر آموزش و پرورش به مناسبت پاسداشت سالروز تأسیس نهاد امورتربیتی و آغاز هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی پیامی صادر کرد.

وزیر آموزش و پرورش به مناسبت گرامیداشت روز امور تربیتی پیام فرستاد
به گزارش خبرگزاری موج

، در متن پیام رضامراد صحرایی آمده است: با تقدیم برترین سلام‌ها و تحیات بر معمار جاودانه انقلاب شکوهمند اسلامی و امام شهیدان و معلمانی که با برگزیدن راه شهادت، سفیران عشق در آسمان‌ها شدند؛ به ویژه شهیدان رجایی و باهنر که نهاد امور تربیتی را به عنوان صدقه جاریه، بر تارک بی‌کرانه تربیت بنیان نهادند و درود بر همه اندیشه‌های نابی که با هزاران آیه شکفتن، مسیر سبز رسیدن به حیات طیبه را در پرتو سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و بیانیه گام دوم انقلاب، بر صفحه باشکوه تعلیم و تربیت آبیاری نمودند.

ترنم تربیت، شوق جهادگونه‌ای را بر گستره زیست بوم جدید، طنین انداز نموده است تا با اجرای طرح‌های ناب تربیتی همچون برنامه فراگیر پرورشی و فرهنگی، داعیه‌دار تبلور مفاهیم پایه «هویت، ایمان، امید، نشاط و خردورزی» برای دانش آموزان عزیزمان باشد. روحیه امید آفرینی و تقویت فعالیت‌های گروهی مبتنی بر مدرسه محوری، استفاده از ظرفیت اولیاء و مربیان، تعمیم نقش تربیتی همه کارکنان آموزش و پرورش و بهره مندی از ظرفیت دستگاه‌های متولی تربیت، از آرمان‌های ما در مسیر جریان‌ساز تحول راهبردی در این عرصه است.

بی‌تردید نامی که بر وسعت بی‌انتهای تربیت می‌درخشد، نام مربیان تربیتی، معاون پرورشی و مشاوران است که به تأسی از شهیدان عرصه تربیت، تجلی بخش زیبایی‌ها و فضائل اخلاقی در دانش آموزان دهه هشتادی و نودی هستند. اینک به بهانه پاسداشت سالروز تأسیس نهاد امورتربیتی و آغاز هفته تربیت اسلامی در سال ۱۴۰۲ ضمن تقدیر از زحمات فعالان این عرصه خطیر، بار دیگر در برابر وجدان‌هایمان پیمان می‌بندیم که هرکدام از ما در مقام یک مربی، برای رسیدن به جامعه‌ای مبتنی بر آگاهی، آرامش و دین باوری، در خدمت اهداف تربیتی باشیم.

باور داریم که فردای ایران قوی، آکنده از عطر موفقیت‌هایی خواهد بود که از مدارسی قوی با تربیت نسل آرمانی، مبتنی بر انتظار مهدی موعود(عج) نشأت گرفته است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه