موج
کدخبر : ۳۰۱۰۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-301019

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ساختمان واحد پردیس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی مازندران ۲ ماه آینده در رامسر به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران سیدعباس موسوی اظهار داشت: برای تکمیل و راه‌اندازی این واحد بین الملل ۱۲ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی ادامه داد : ساختمان واحد پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی مازندران در رامسر در زمینی به مساحت ۱۲ هزار متر احداث شده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان داشت: هم اکنون ۳ هزار و ۷۰۰ متر از این زمین به عنوان فضای آموزشی با ۹۰ درصد پیشرفت در مراحل نهایی ساخت قرار دارد.

موسوی از مدیران حوزه بهداشت شهرستان رامسر خواست فهرست تجهیزات مورد نیاز این مرکز را در اختیار تیم مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی استان قرار دهند تا قبل از پایان عملیات اجرایی ساختمان دانشگاه، تجهیزات مورد نیاز تامین شود.

او با اشاره به ساخت مرکز غربالگری غرب مازندران در رامسر افزود: دستگاه ماموگرافی به عنوان مهم‌ترین تجهیزات این مرکز توسط وزارتخانه و خیران ژاپنی تامین شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: مکاتبات لازم برای تامین سایر تجهیزات این مرکز به موازات ساخت ساختمان در دستور کار قرار گرفته است.

موسوی درباره کمبود نیرو‌های متخصص در غرب مازندران ضمن اشاره به رویکرد منطقه بندی با توجه به ظرفیت‌های مناطق مختلف استان گفت:تلاش کردیم در بخش تنکابن، رامسر و عباس آباد نیازمندی‌ها را در حوزه تخصصی مد نظر قرار دهیم تا تقسیم نیروی انسانی متخصص در این حوزه به تعادل برسد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها