English

تاپایان سال، همه اراضی کشاورزی منطقه آزاد ماکو سنددار می‌شوند

مدیرکل ثبت اسناد و املاک آذربایجان غربی گفت:‌ بیش از ۶۲ درصد اراضی کشاورزی ماکو تاکنون سنددار شده و درصددیم تا پایان امسال کل اراضی ماکو سنددار شوند.

تاپایان سال، همه اراضی کشاورزی منطقه آزاد ماکو سنددار می‌شوند

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سازمان منطقه آزاد ماکو​، حمید شایان مهردرحاشیه جلسه مشترک مناطق آزاد و سازمان ثبت اسناد در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: امروز اولویت ویژه سازمان ثبت اسناد با توجه به فرمایشات رهبری مبنی بر هویت دار کردن متر به متر اراضی و سیاست های قوه قضاییه، ثبیت و صدور اسناد مالکیت اراضی است و آذربایجان غربی این موضوع را در اولیت ویژه قرار داده اشت.

وی با اشاره به اینکه آذربایجان غربی نزدیک به یک میلیون اراضی کشاورزی دارد و ماکو جزو شهرستان های پر تراکم در این حوزه است اضافه کرد: مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص اعتبار بخشی به اسناد رسمی و سنددار کردن تمام اسناد قولنامه ای را در دستور کار داریم.

شایان مهر از سنددار کردن املاک موجود در شهرک های صنعتی خبر داد و بیان داشت: در منطقه آزاد ماکو نیز قطعات شهرک های صنعتی در  اولویت ویژه قرارداشته و به همین منظور  کارگروه ها تشکیل شده و در اولین فرصت شهرک های صنعتی کل استان و ماکو سنددار می شوند.

مدیرکل ثبت اسناد استان آذربایجان غربی اضافه کرد:‌ امروز ثبت شرکت ها در کمتر از ۲۴ ساعت انجام می شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه