موج
کدخبر : ۳۶۳۴۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363437

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی:

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: چالش مالی پیش روی دانشگاه آزاد جدی بوده و پرداخت حقوق، حق الزحمه، مشکلات بیمه کارکنان و اساتید از جمله این مشکلات مالی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، یوسف داودی در نشست مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی که با میزبانی دانشگاه آزاد بناب برگزار شد اظهار داشت:دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۶۱ تشکیل شد و توانست در مدت سه دهه، بیش از ۴۰۰ واحد مرکز دانشگاهی در داخل و خارج کشور تاسیس کند.

وی افزود: نقش دانشگاه آزاد اسلامی در جبران عقب ماندگی از نظر علمی، به نسبت تعداد جمعیت به تعداد دانشجو در کشور، در مقایسه با کشورهای پیشرفته دنیا بسیار پررنگ بوده و سهم بسزایی در آموزش عالی کشور داشته است این در حالی است که هیچ بودجه مجزایی در بودجه کشور برای دانشگاه آزاد تعریف نشده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در ادامه خاطر نشان کرد: چالش مالی پیش روی دانشگاه آزاد جدی بوده و پرداخت حقوق، حق الزحمه، مشکلات بیمه  کارکنان و اساتید از جمله این مشکلات مالی است.

  داودی ابراز کرد: فراکسیون دانشگاه آزاد اسلامی در مجلس یازدهم نهایت تلاش خود را برای همسان سازی حقوق کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد با دانشگاه های دولتی بکار می بندد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها