سرمربی اسبق تیم ملی وزنه برداری گفت: آرزوی قلبی من این است که سعید علی حسینی و بهداد سلیمی در بهترین وضعیت باشند و بتوانند در کنار رقابت با هم پرچم ایران را بالا ببرند.

به گزارش خبرگزاری موج، سجاد انوشیروانی درباره مشکلات بوجود آمده برای ایوب موسوی و صالح چراغی اظهار کرد: امیدوارم مشکل ایوب موسوی و صالح چراغی که می دانم با جان دل در حال تمرین کردن هستند برطرف شود تا بتوانند در مسابقات جهانی شرکت کنند و با توجه به اینکه در طول این مدت زحمات زیادی را متحمل شده اند حقشان است که در‌ آمریکا به روی تخته بروند.

او ادامه داد: فدراسیون وزنه برداری می دانست با توجه به مشکلاتی که در سال 2015 برای ورزشکاران کشورمان بوجود آمده بود باید طوری برنامه ریزی می کرد تا روادید موسوی و چراغی در همان مرحله نخست صادر شود و حالا اگر اتفاقات دیگری در صادر نشدن روادید رخ داده است من از آن بی اطلاعم.فقط امیدوارم تیم ملی ایران در مسابقات جهانی آمریکا بتواند بهترین جایگاه های ممکن را کسب کند.به طوری که افتخار کنیم وزنه برداری ما در دنیا همچنان بی نظیر است.در ضمن برای ملی پوشان و کادر فنی در این آوردگاه بزرگ ورزشی  آرزوی موفقیت می کنم.

محرومیت 9 کشور از رقابت های جهانی در عملکرد ما تاثیر گذار است

سرمربی اسبق تیم ملی وزنه برداری در ادامه بیان کرد: با توجه به اینکه 9کشور از حضور در رقابت های جهانی آمریکا محروم شده اند ،فکر می کنم در تمامی اوزان وزنه برداران کمتری حضور پیدا کنند و این اتفاق می تواند برای وزنه برداران ما بسیار خوشایند باشد تا بتوانند در‌ آمریکا با خیال راحتری به مصاف حریفانشان بروند، به مدال های خوبی هم برسند.

حضور برادر کیانوش رستمی در آمریکا اشتباه است

نایب قهرمان المپیک لندن درباره حضور برادر کیانوش رستمی در آمریکا گفت‌:وزنه برداران ملی پوش جزء دوستان من هستند و به هیچ وجه نباید از حواشی موجود آسیب ببینند.آنها باید بهترین نتایج را در رقابت های جهانی کسب کنند و دلیل اصلی ایجاد حواشی فدراسیون وزنه برداری است که با ورزشکار سالاری شرایطی را بوجود می آورد که در نهایت منجر به آسیب رساندن به وزنه برداران می شود.برای روحیه دادن به کیانوش رستمی می توانند از تجارب چهره های شاخص وزنه برداری استفاده کنند و این افراد می توانند به کادر فنی تیم ملی وزنه برداری کمک کنند.با تمام احترامی که برای کیقباد رستمی قائلم اما باید بگویم حضور او در آمریکا اشتباه است و مربیان تیم ملی وزنه برداری نبایست زیر بار چنین اقدامی می رفتند.

او در مورد اعزام کاظمی نژاد دبیرشورای عالی فنی وزنه برداری به رقابت های جهانی‌ آمریکا اظهار کرد: دلیل حضور کاظمی نژاد در شورای عالی وزنه برداری مشخص است و او نظرات کارشناسی دقیقی را در این شورا ارائه می کند «با خنده!»هر امری که بر وقف مراد کاظمی نژاد باشد مورد موافقت قرار می گیرد و اگر نظراتش اعمال نشود با تصمیم ها مخالفت می کند.این گونه افراد تنها به دنبال سفر هستند و قصد کمک به تیم ملی را ندارند.

سرانوشیروانی مربی اسبق تیم ملی وزنه برداری

انوشیروانی درباره حضور سعید علی حسینی پس از هشت سال غیبت در اردوی تیم ملی وزنه برداری گفت:آرزوی قلبی من این است که سعید علی حسینی و بهداد سلیمی در بهترین وضعیت باشند و بتوانند در کنار رقابت با هم پرچم ایران را بالا ببرند.از زحمات سعید وبهداد اطلاع دارم و می دانم در زندگی شخصی و حرفه ای چه شرایطی را پشت سر می گذارند در کل برای این 2وزنه بردار در رقابت های جهانی آرزوی موفقیت می کنم.

مرادی امید اول ما برای کسب مدال و رکورد شکنی در رقابت های جهانی است

سرمربی اسبق تیم ملی وزنه برداری درباره احتمال رکورد شکنی سهراب مرادی در آمریکا پاسخ داد:سهراب وضعیت خوبی دارد اما تا روز مسابقه هزار و یک اتفاق می افتد که می تواند در عملکرد آن تاثیر گذار باشد. با این حال باید برای سهراب هم مانند سایر وزنه برداران دعا کنیم.مرادی امید اول ما برای کسب مدال و رکورد شکنی است و امیدوارم بار دیگر شایستگی هایش را در آمریکا نشان دهد.