10 کشتی گیر خارجی برای حضور در رقابت های لیگ کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور به ایران می آیند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  فدراسیون کشتی، رقابت های لیگ کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور، در دور برگشت در حال پیگیری است.

بر این اساس تیم های حاضر در این رقابت ها، برای مسابقات پیش رو از کشتی گیران خارجی استفاده خواهند کرد که اسامی آن ها به شرح جدول زیر است:

 

ردیف

نام

وزن

رشته

کشور

عناوین

نام باشگاه

1

رسول چونایف

71

فرنگی

آذربایجان

قهرمان جهان

برنز المپیک

بیمه رازی

2

زائور اوگویف

57

آزاد

روسیه

برنز اروپا

قهرمان روسیه

بیمه رازی

3

ختیگ تسابولوف

74

آزاد

روسیه

طلا- نقره جهان

بیمه رازی

4

ماگمد قربان علی اف

70

آزاد

روسیه

طلا- برنز جهان

ستارگان ساری

5

آرتیوم گبکوف

57

آزاد

روسیه

 

ستارگان ساری

6

فرانک استابلر

71

فرنگی

آلمان

قهرمان جهان

شهدای مدافع حرم قم

7

ادوارد پاپ

130

فرنگی

آلمان

پنجم المپیک

شهدای مدافع حرم قم

8

گنو پتریاشویلی

125

آزاد

گرجستان

قهرمان جهان برنز المپیک

ایزی پایپ کاشان

9

ولادیسلاو بایتسایف

97

آزاد

روسیه

نقره و برنز اروپا

ایزی پایپ کاشان

10

بخان گویگریف

65

آزاد

‌روسیه

طلا - جهان

هلدینگ فراز

 

اسامی داوران و ناظران و همچنین زمان برگزاری این مسابقات به شرح زیر است:

 

دیدار تیم های کشتی آزاد ستارگان ساری- خراسان رضوی (11 مهرماه- میزبان ساری- سالن سید رسول حسینی- ساعت 17)

سرپرست مسابقات: هادی حبیبی

نماینده هیأت کشتی استان: غلام نوری زاده

سرپرست فنی: سعید عباسی (داور درجه یک بین المللی- قم)

داوران: سید عابد هاشمی نسب (درجه یک بین المللی- تهران) سید محمد افتخاریان (درجه یک بین المللی- البرز) رضا صالحی آبادی (درجه دو بین المللی- خراسان رضوی) مسعود چوبین (درجه سه بین المللی – همدان)

 

دیدار تیم های کشتی فرنگی آکادمی امید نوروزی- رعد پدافند (11 مهرماه- میزبان شیراز- سالن امید نوروزی- ساعت 18)

نماینده هیأت کشتی استان: کاظم ناصر

سرپرست فنی: نیما صادقی (داور درجه یک بین المللی- مازندران)

داوران: مهدی آقاولی (درجه یک بنی المللی- تهران) وحید خوش طینت (درجه یک بین المللی- تهران) محمدرضا عطایی (درجه دو بین المللی- آذربایجان شرقی) ایوب یزدان پور (درجه سه بین المللی- کرمانشاه)

 

دیدار تیم های کشتی فرنگی پیام نور خوزستان- سینا صنعت ایذه (12 مهرماه- میزبان اهواز- ساعت 18)

سرپرست مسابقات: شهرا چراغی

نماینده هیأت کشتی استان: محمد امین کجباف

سرپرست فنی: باباک امجدی (داور درجه یک بین المللی- تهران)

داوران: غلامرضا بهارلو (درجه یک بین المللی - چهارمحال و بختیاری) محمد رحیم پور (درجه یک بین المللی- کردستان) علی اکبر صوفی (درجه 2 بین المللی – تهران) ایمانعلی فروغی نژاد (درجه سه بین المللی- سیستان و بلوچستان)

 

دیدار تیم های کشتی آزاد پاس رستم کلا- ستارگان ساری (14 مهرماه – میزبان رستم کلا- سالن تختی بهشهر- ساعت 17)

سرپرست مسابقات: محمدصادق عبدلی

نماینده هیأت کشتی استان: غلام نوری زاده

سرپرست فنی: مسعود رستمی پور (داور درجه یک بین المللی- تهران)

داوران: مرتضی زورمند (داور درجه یک بین المللی- البرز) مهدی بشیرزاده (داور درجه یک بین المللی- خوزستان) سهراب دهقان (داور درجه 2 بین المللی- تهران) عادل طاهرخانی (داور درجه سه بین المللی- قزوین)

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج