تکواندوکاران حاضر در اردوی تیم‌ملی اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان 2017، برای شرکت در دومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی (G2)، صبح سه شنبه (5 اردیبهشت‌ماه) راهی یونان می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، دومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی (G2)، از روز پنجشنبه (7 اردبیشهت‌ماه) به مدت چهار روز با حضور 2163 تکواندوکار در دو بخش پومسه و کیوروگی و در سه رده‌سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان در سالن «آنولیوسیو المپیک» شهر آتن برگزار می‌شود که نمایندگان کشورمان تنها در رده‌سنی بزرگسالان و در گروه مردان در این رقابت‌ها به مصاف رقیبانشان می‌روند.

وزن 54- کیلوگرم: کامران مردانی‌ و آرمین هادی‌پور

وزن 58- کیلوگرم: هادی تیران ولی‌پور، محمد کاظمی

وزن 63- کیلوگرم: سروش احمدی، فرزان عاشورزاده و میرهاشم حسینی

وزن 68- کیلوگرم: سالار وحیدی، ابوالفضل یعقوبی و علیرضا علیاری

وزن 74- کیلوگرم: مسعود حجی زواره، امیرحسین ساسان و بهنام اسبقی

وزن 80- کیلوگرم: پوریان عرفانیان

وزن 87- کیلوگرم: سعید رجبی و مهدی خدابخشی

وزن 87+ کیلوگرم: سیاوش فخرایی و سجاد مردانی

در روز نخست این رقابت‌ها تکواندوکاران اوزان 58- و 63- کیلوگرم بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند که هادی تیران ولی‌پور، محمد کاظمی، سروش احمدی، فرزان عاشورزاده و میرهاشم حسینی به عنوان اولین نمایندگان کشورمان هستند، دومین روز این رویداد نیز با مبارزات سعید رجبی، پوریان عرفانیان و مهدی خدابخشی در اوزان 80- و 87- کیلوگرم پیگیری می‌شود.

روز سوم کامران مردانی، آرمین هادی‌پور، سالار وحیدی، ابوالفضل یعقوبی و علیرضا علیاری (وزن 54- و 68- کیلوگرم) به مصاف رقبایشان خواهند رفت و در روز پایانی پیکارهای 2 وزن 74- و 87+ کیلوگرم برگزار می‌شود که بهنام اسبقی، امیرحسین ساسان، مسعود حجی‌زواره،‌ سیاوش فخرایی و سجاد مردانی به عنوان تکواندوکاران ایران در روز پایانی هستند.

هدایت این تیم برعهده «مهدی بی باک» به عنوان سرمربی و «علیرضا نصرآزادانی» و «هادی افشار» به عنوان مربی است.

مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی (G2) است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 20، 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تکواندوکاران تعلق می‌گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج