نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ارتقای امنیت عمومی منوط به تقویت نیروی انتظامی است، گفت: امکانات و منابع نیروی انتظامی تناسبی با ماموریت‌های این نیرو ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین نیازآذری با تأکید بر اهمیت مقوله امنیت برای رفاه و آسایش جامعه از همت و تلاش جهادگونه پرسنل نیروی انتظامی تشکر و قدردانی کرد و خدمات نیروی انتظامی را شایسته تکریم و تجلیل دانست.

وی خواستار حرفه‌ای شدن پلیس و ارتقای کارکرد پیشگیرانه نیروی انتظامی شد و تحقق این امر را به پشتیبانی و حمایت قوای سه‌گانه دانست.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران سطح امنیت در جمهوری اسلامی را در منطقه قابل تقدیر دانست و گفت: باوجود همه دسیسه‌ها و فشارهای دشمنان، به کوشش قوای امنیتی و انتظامی مردم نعمت امنیت عمومی را لمس می‌کنند.

این مسؤول ادامه داد: آسیب‌ها و ناهنجاری‌هایی در جامعه وجود دارد که باید قبل از برخورد نیروی انتظامی توسط نهادها و سازمان‌های اجرایی و اجتماعی مدیریت و پیشگیری شود.

نیازآذری رعایت قانون و همکاری مردم با نیروی انتظامی را عامل ثبات و ارتقای امنیت عمومی دانست و خاطر نشان کرد بدون مشارکت مردم نمی توان انتظار امنیت پایدار داشت.

وی با ارج نهادن به مقام شامخ پرسنل شهید و جانباز مجموعه نیروی انتظامی عزم انقلابی این نیرو را ضامن امنیت کشور برشمرد و برای شهیدان این نیرو علو درجات آرزو کرد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در پایان از وزارت کشور و فرماندهی ناجا خواست برای بهبود امکانات و ارتقای منابع نیروی انتظامی در این شهرستان تمهیدات لازم را اتخاذ کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج