فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی آسمان هوای باران دارد به تهیه کنندگی امیر پور رحمانی از مرز 70 درصد عبور کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه یک، امیر پور رحمانی تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد» گفت: با حمایت همه جانبه علیرضا برازش مدیر محترم شبکه یک سیما و تلاش های امیرحسن آشتیانی پور مدیرگروه فیلم و سریال شبکه یک توانسته ایم کار تولید را از مرز 70 درصد تصویربرداری عبور دهیم.

وی اظهار داشت: به امید خدا تا 2 ماه آینده فیلمبرداری این سریال به پایان خواهد رسد.

این تهیه کننده با سابقه تلویزیون درباره مضمون سریال آسمان هوای باران دارد عنوان کرد: این مجموعه در راستای اهداف رسانه ملی و با تاسی به مقوله نظام تعلیم و تربیت و جایگاه خانواده در دوم مهرماه امسال کلید خورد. در این سریال سعی شده است چگونگی گفتمان خانواده ها و تعامل اصولی آن به تصویر کشیده شود تا مخاطب فهیم با یک خانواده متعادل با زبان هنر و دنیای تصویر آشنا شود.

پور رحمانی ادامه داد: طراحی سریال و قصه ها توسط خودم و نویسندگی اثر بر عهده احمد رفیع زاده است.

سریال آسمان هوای باران دارد

تهیه کننده سریال «آسمان هوای باران دارد» تصریح کرد: نتیجه و خروجی کار به نظرم خوب و مورد پسند بینندگان قرار خواهد گرفت چرا هم کَست خوب، هم بازیگران باتجربه حضور دارند و هم به لحاظ قصه پردازی، کار جدیدی صورت گرفته است.

بگفته امیر پور رحمانی، تدوین همزمان توسط فرامرز هوتهم در حال انجام است و تاکنون بیش از 800 دقیقه کار ضبط شده است.

وی درباره زمان پخش این سریال یادآور شد: قرار است این سریال از 20 فروردین سال 1397 پخش شود.

این تهیه کننده در پایان درخصوص شرایط تولید هم گفت: الان گروه در لوکیشن منزل خانم بانیان (مدیر مدرسه) هستیم و تا دو سه روز آینه به لوکیشن هنرستان و بیمارستان می رویم.

مرجانه گلچین، فریبا کوثری، بابک کریمی، فریبا جدیکار، بهرنگ علوی، علی عمرانی و تیما پوررحمانی از بازیگرانی هستند که این روزها مقابل دوربین می رند.

داستان این سریال قصه خانواده ای است که برای ادامه تحصیل دختر بزرگ شان در مقطع دکترا راهی تهران می شوند اما خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می شوند که دستمایه قصه های این سریال است.

سریال آسمان هوای باران دارد، به کارگردانی شهرام شاه حسینی، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در 30 قسمت 40 دقیقه ای در حال تولید است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج