مقاومت اسلامی نُجَباء عراق در بیانیه‌ای به مناسبت آزادی منطقه عرسال، بر همبستگی و همراهی کامل خود با حزب الله لبنان علیه رژیم صهیونیستی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جنبش مقاومت اسلامی نجباء عراق با صدور بیانیه ای خطاب به سید حسن نصرالله، پیروزی مقاومت در نبرد عرسال را به حزب الله لبنان تبریک گفت.

بر اساس این گزارش، در این بیانیه آمده است: پیروزی افتخار آفرین حزب الله بر تروریست‌های شرور، شکست نقشه‌های شوم آمریکای خبیث، پاکسازی عرسال و مناطق دیگر از لوث مجرمان منحرف و آزادی اسیران لبنانی از چنگال تروریست‌های جبهه النصره را به شما، فرماندهان، سران حزب الله و ملت لبنان تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم. این پیروزی، حماسه‌ای نوین است که بر حماسه‌های غرور آفرین شیرمردان حزب الله در میادین شرف، عزت و کرامت افزوده است.

در ادامه بیانیه آمده است: به راستی طعم شکست را به دشمن تکفیری چشاندید و آن‌ها را به عقب‌نشینی وادار کردید و بار دیگر ثابت کردید که زمان شکست‌ها پایان یافته و وعده صادق شما در جنگ اخیر نیروهای مقاومت اسلامی علیه استکبار جهانی و تروریسم تکفیری و آزادی اسرای مقاومت اسلامی نُجَباء طی عملیاتی تاریخی محقق شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج