مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان 1 الی 7 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه ها واقع در سه راه جهانبار خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا درویش نژاد در جمع خبرنگاران گفت: با همکاری موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان با حضور بیش از 500 ناشر از سراسر کشور برگزار می شود.

وی افزود: هنوز تعداد کامل ناشران مشخص نشده است و نام نویسی از ناشران تا پایان هفته ادامه خواهد داشت اما طی سال های اخیر استقبال ناشران از نمایشگاه کتاب هرمزگان بیش از دیگر استان ها بوده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ضمن تقدیر و تشکر از معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: با هماهنگی های صورت گرفته در این دوره حضور ناشران مطرح کشور پررنگ تر از دوره های قبل خواهد بود و همه امکانات جهت برگزاری مطلوب نمایشگاه کتاب فراهم می باشد.

درویش نژاد به بخش جنبی نمایشگاه اشاره کرد و گفت : در حال برنامه ریزی و تدارک برنامه های مختلف و متنوع فرهنگی و هنری در بخش جنبی نمایشگاه کتاب برای خانواده ها و سنین مختلف هستیم که متعاقبا اعلام خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج