فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه از کشف یک میلیون و 43 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق طی دو عملیات جداگانه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ محمود حافظی گفت: در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی پاسگاه "برکه سفلین"، حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده در مسیر "بندر خمیر -بندر لنگه " مشکوک شده و جهت بررسی بیشتر آنها را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از خودرو مذکور، 570 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بودکشف شد.

این مسئول انتظامی تصریح کرد: همچنین طی عملیاتی دیگر ماموران انتظامی "بخش مهران" و پاسگاه انتظامی "دژگان" موفق به کشف 473 هزار نخ سیگارخارجی قاچاق شدند.

سرهنگ حافظی ارزش سیگارهای مکشوفه را بنا به نظر کارشناسان 690 میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: در این رابطه یک دستگاه خودرو و 6 دستگاه موتورسیکلت توقیف که به همراه محموله مکشوفه برای سیر مراحل قانونی بیشتر به پلیس مبارزه با قاچاق کالا منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه با اشاره به اینکه قاچاق کالا پدیده ای است که از جهات گوناگون، حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تهدید می کند، تأکید کرد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند و سامانه 110 به صورت 24 ساعته آماده دریافت درخواست های انتظامی ،اطلاعاتی و امنیتی شهروندان است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج