عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و وبویراحمد از تجمع دانشجویان دانشگاه‌های استان خبر داد و تصریح کرد: امروز چهره واقعی آمریکا بر همه به ویژه فریب خوردگان روشن شده است.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، سید کمال بخشنده صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به صحبت‌های شب گذشته رئیس جمهور آمریکا بیان کرد: در شبی که رئیس جمهور مضحک، یاوه گو و کذاب ایالات شیطان صفت آمریکا به سخنرانی پرداخت این بر همهٔ ملت بزرگ ایران ثابت و تبیین شد که آمریکا، آمریکا است و تفاوتی ندارد که اوبامای خنده بر لب برمسند شیطانی باشد یا ترامپ اخم بر رخ بسته.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد افزود: بهتر است به خود بیاییم که تفکر همان تفکر و شیطان همان شیطان فقط  درجسمی دیگر، متفاوت تر و حیله گرتر نمایان شد.

این فعال دانشجویی تصریح کرد:  این یاوه گویی ها وکذابی ها به یکی از پایه‌ها و اساسی‌ترین رکن‌های نظام وانقلاب اسلامی یعنی سپاه پاسداران نشان ازهدف شوم دولتی دارد که امروزه شیطانی بودن آن به خوبی و دو چندان برای جهانیان روشن شد.

بخشنده تاکید کرد: اکنون وادادگی کل جریان استکباری در برابر فرزندان انقلابی ملت بزرگ ایران در نهاد عظیم سپاه پاسداران، کاملاً محرز بوده و صف کشی و عربده کشی سران کاخ سفید، علیه سپاه، نشان از استیصال است.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تاکید کرد: امروزه با نگاهی واقع بینانه و درچهارچوب مبنایی وعمیق، حقوق بشر غرب وآمریکا برهمهٔ جهانیان به خصوص فریب خوردگان آشکار شد و به عینه می‌بینم وثابت شده که یزیدیان زمان ونظام سلطه همچون صدراسلام درپی تفرقه واضمحلال احیاگران عدالت و آزادی ویارو و یاور مستضعفان ومظلومین درجهان هستند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج با بیان اینکه ما ملت ایران اسلامی مسرور از این هستیم که نظام استکباری و دشمن همیشگی از سپاه پاسداران تعریف و تمجید نکرد، گفت: به فرموده امام راحل تعریف و تمجید دشمن یعنی این که کار اشتباه و در جهت آرمانهای انقلاب اسلامی نیست.

وی با اشاره به صحبت‌های شب گذشته رئیس جمهور آمریکا، عنوان کرد: درهمین راستا برای پاسخ به این یاوه گویی ها از امروز شنبه وروزهای آینده دانشجویان دانشگاه‌های استان بعد از نماز ظهر وعصر در جلوی مساجد و در میدان‌های دانشگاهی با سردادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و آتش زدن پرچم این دولت مستکبر تجمع اعتراضی برعلیه  یاوه گویی ها ترامپ برگزار خواهند کرد.

بخشنده برنامه تجمع در دانشگاه‌های متفاوت استان را به این صورت اعلام کرد که اجتماع دانشجویان در دانشگاه یاسوج، آزاد اسلامی واحد دهدشت و گچساران فردا ظهر  و اجتماع دانشجویان دانشگاه‌های آزاد اسلامی واحد یاسوج و علوم پزشکی یاسوج نیز پس فردا صبح برگزار خواهند شد.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: این تجمع‌ها برگزار می‌شود تا نشان دهند که این جنبش دانشجویی ودانشگاه هست که همیشه وهمه جا پیش قراول مقابله با استکبار ومستکبرین جهان هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج