فرمانده انتظامی استان گیلان شهدای مدافع حرم را ادامه دهنده نهضت عاشورا دانست و گفت:‌ شهدای مدافع حرم برای دفاع از ارزش ها و آرمان‌های اسلامی از جانشان گذشتند.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، سردارمحمدرضا اسحاقی در دیدار با فرمانده سپاه قدس استان گیلان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: رشادت و دلاوری‌های فرزندان غیور ایران در سال‌های جنگ از حافظه ملت پاک نخواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی شهدای مدافع حرم را ادامه دهنده نهضت عاشورا دانست و اضافه کرد:‌ شهدای مدافع حرم برای دفاع از ارزش ها و آرمان‌های اسلامی از جانشان گذشتند.

وی هماهنگی، همدلی و همکاری میان نیروهای نظامی و انتظامی را عامل برقراری ثبات پایدار در کشور توصیف کرد و افزود:‌ نیروی انتظامی و سپاه، یک روح در دو کالبد هستند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه طرح‌ها و برنامه‌های مشترک نیروی انتظامی و سپاه اقتدار نظام و اعتلای جامعه را به همراه دارد، تصریح کرد:‌ طرح سالم سازی سواحل در زمره این طرح‌‌ها قرار دارد که نتایج خوبی به همراه داشته است.

سردار اسحاقی مردم گیلان را مردمی خداباور، مومن و معتقد به ارزش‌های اسلامی دانست و خاطرنشان کرد:‌ خدمت‌ مطلوب به مردم، موجب تقویت بنیان نظام خواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به افزایش آسیب‌های اجتماعی در فضای مجازی، بیان داشت:‌ نیروی انتظامی و سپاه باید در کنار هم، طرح‌هایی جدی‌تر را برای زدودن زشتی‌ها، ناپاکی‌ها و ناهنجاری‌ها در فضای مجازی را دنبال کنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان در ادامه این دیدار با بیان اینکه هوشیاری و درایت دستگاه‌های نظامی و امنیتی برای خنثی‌کردن توطئه‌های دشمنان ضروری است، اظهار داشت: ایران اسلامی باید برای مقابله با هر تهدیدی آماده باشد.

سردار عبدالله پور با اشاره به اینکه سپاه و نیروی انتظامی در راستای تامین امنیت گام برمی‌دارند، تصریح کرد: وفاق، همدلی و هم‌افزایی در این دو دستگاه زبانزد است.

وی با تاکید بر لزوم استفاده بیشتر از ظرفیت‌های عظیم مردمی در برقراری نظم و امنیت، خاطرنشان کرد: مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب برای حفظ آن از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان تلاش برای کمرنگ کردن روحیه ایثار و جهاد را از راهبردهای دشمن در جنگ نرم دانست و اضافه کرد: پایمردی شهدای مدافع حرم، دشمن را در اهدافش دلسرد و ناامید کرده است.

وی تقویت اقدامات پیشگیرانه و اشراف عملیاتی را از اهداف و اولویت‌های سپاه توصیف کرد و اظهار داشت: آرامش مردم تنها با احساس امنیت در جامعه برقرار می‌شود.

سردار عبدالله پور نیروی انتظامی و سپاه را دو نهاد انقلابی دانست و اضافه کرد: این دو نهاد در کنار هم می‌توانند روی بسیاری از ناهنجاری‌ها خط بطلان بکشند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج