موج
کدخبر : ۳۸۰۹۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380934

در دیدار تشکری با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد مطرح شد:

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: بررسی راهکارهای اشتغالزایی جامعه شاهد و ایثارگر استان یزد در دستور کار است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با حضور در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با حجت الاسلام زارع گاریزی مدیرکل آن نهاد دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار پیرامون مسائل و مشکلات فرزندان شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان شاغل در این اداره کل بحث و تبادل نظر شد.

همچنین در این نشست پیرامون بومی سازی تفاهم نامه منعقد شده بین وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و بنیاد شهید و امور ایثارگران گفتگو شد.

کمک و مشاوره به ایثارگران بیکار با استفاده از امکانات و ظرفیت های موجود در دو دستگاه، کمک به اشتغال پایدار شاغلین کسب و کارهای خرد، کوچک ومتوسط و کارآفرینان تحت پوشش بنیاد در حوزه های مختلف، تلاش برای ساماندهی و توسعه طرح های خوداشتغالی و کارآفرینی مربوط به ایثارگران و ارتقاء نقش این عزیزان در جهش تولید و رشد اقتصادی کشور از طریق توانمندسازی، آموزش های مهارتی و تجمیع سرمایه و همچنین ترغیب ایثارگران در جهت تشکیل شرکت های تعاونی با هدف اشتغالزایی، معرفی ایثارگران متقاضی اخذ مجوزهای دفاتر کاریابی داخلی و بین المللی، و ... از جمله مباحث مطرح شده در این نشست بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها