موج
کدخبر : ۳۷۷۳۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377366

یک خیر یزدی برای ساخت و نصب ضریح 2 امامزاده یزد 2 میلیارد ریال اهدا کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت‌الاسلام مجید کرمی معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان یزد با اشاره به اهدای 2 میلیارد ریال برای مرمت امامزادگان سید خلیل الله و سید جلیل الله (ع) گفت: پس از وصول مبلغ مذکور و انعقاد قرارداد برای ساخت و نصب ضریح امامزادگان سید خلیل الله و سید جلیل الله (ع) توسط این اداره با هنرمندان ضریح ساز داخل استان این ضریح مطهر طی مراسمی معنوی در ایام محرم سال جاری در محل مورد نظر نصب می‌شود.

وی افزود: از حدود 85 امامزاده و  بقعه دارای ضریح در خور و شایسته اهل بیت عصمت و طهارت(ع) تعدادی از این بقاع دارای ضریح کوچک و یا  قدیمی هستند که لازم است با توجه به شأن و احترام اهل بیت(ع) به ضریح شایسته ایشان تبدیل شود.

معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان یزد، اظهار کرد: در این راستا از تمام خیرین بزرگوار درخواست می‌شود در صورت تمایل به تأمین قسمتی یا کل هزینه‌های ساخت و نصب ضریح امامزادگان منطقه به اداره اوقاف و امورخیریه مراجعه کنند تا ترتیب اجرای این امر خیریه بهترین شکل مهیا شود.

گفتنی است: امامزاده سید خلیل الله و سید جلیل الله در بلوار امامزاده جعفر (ع) بین چهارراه ایرانشهر و چهارراه فرهنگیان قرار دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها