موج
کدخبر : ۳۷۴۴۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374454

اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار یزد در سیصد و دوازدهمین جلسه علنی شورای شهر از سید رضا رسولی رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری یزد، معاونان و کارشناسان این سازمان تقدیر کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار یزد در سیصد و دوازدهمین جلسه علنی شورای شهر از سید علیرضا رسولی رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری یزد، معاونان و کارشناسان این سازمان در راستای زیبا سازی شهر در ایام نوروز و اعیاد شعبانیه همچنین طراحی المان های زیبا تقدیر کردند.

گفتنی است: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری یزد که سال جدید را با مدیریت جدید آغاز کرده است، نوروز امسال با طراحی المان های زیبا، فضاسازی های جدید شهری و ایده های نو در گلکاری و سرسبزی شهر یزد تغییرات مشهودی را ایجاد کرد که توجه همه شهروندان را به این تغییرات مشهود جلب کرده است.

همچنین در کنار این اقدامات می توان به نورپردازی بافت تاریخی یزد و اجرای ویدئو مپینگ برای اولین بار در شهر یزد اشاره کرد.

گفتنی است: این سازمان همزمان با ماه مبارک رمضان بیش از 10 المان جدید ماه مبارک رمضان را طراحی و در سطح شهر یزد نصب کرده است.

یزد

یزد.

یزد

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها