موج
کدخبر : ۳۷۴۰۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374046

نمایندگان کمیسیون های تخصصی و موضوعی و مدیران سازمان ضمن هماهنگی انجام شده با مسئولان محلی، از مناطق زلزله زده سی سخت از توابع استان کهگیلویه و بویر احمد بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ یکی از حوادث دلخراشی که درس های بسیاری برای مهندسان دارد، زلزله است.

 به دنبال وقوع زلزله 3/5 ریشتری در شامگاه 29 بهمن ماه سال گذشته در شهرستان سی سخت استان کهگیلویه و بویر احمد، هشت نفر از نمایندگان کمیسیون های تخصصی و موضوعی و مدیران سازمان پس از هماهنگی با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویر احمد و کمیته مدیریت بحران شهرستان سی سخت روز 18 فروردین به آن شهرستان اعزام شدند.

در این ماموریت دو روزه مهندسان ضمن بازدید از ساختمان های آسیب دیده به همراه نماینده نظام مهندسی شهرستان به تهیه گزارش تصویری و مشاوره با مالکان بناهای آسیب دیده و بازدید از دفتر موقت خدمات طراحی و نظارت سازمان نظام مهندسی در محل حادثه پرداختند.  

همچنین طی ‌جلسه ای با اعضای هیئت مدیره نظام مهندسی آن استان در محل دفتر مرکزی در شهر یاسوج، بحث و تبادل نظر در خصوص ابعاد حادثه و نحوه مدیریت بحران از لحظات اولیه حادثه انجام گرفت.

در این جلسه پیشنهاد شد که در جلسات غیر حضوری و مشترک هر یک از کمیسیون های تخصصی سازمان های نظام مهندسی ساختمان  یزد و کهگیلویه و بویر احمد به صورت مجازی ابعاد تخصصی حادثه مورد واکاوی قرار گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها