موج
کدخبر : ۳۷۱۵۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371513

جانشین کمیته فرهنگی دومین کنگره ملی ۴۰۰۰ شهید استان یزد با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای آماده سازی فضای برگزاری اجلاسیه گفت: کمیته فرهنگی به عنوان برگزار کننده مراسم نسبت به نصب ویدئو وال، بستن سن و تامین صوت و نور اقدام کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مصطفی زارع زاده  جانشین کمیته فرهنگی دومین کنگره ملی۴۰۰۰ شهید استان یزد ویدئو وال برنامه در ابعاد ۱۷ در ۹ متر تصویر امیرچقماق به عنوان‌ نماد یزد را به تصویر می کشد، البته جلوه های ویژه بسیاری از جمله نمایش تصویر شهدا و آیات قرآن نیز بر روی تصویر طراحی شده است.

وی افزود: مجموعه امیرچقماق یزد برای برگزاری اجلاسیه انتخاب شده بود اما با توجه به شرایط جوی و اعمال محدودیتهایی ها در نوروز، طی جلسات مختلف، محل دائمی نمایشگاه های استان یزد برای برگزاری اجلاسیه  انتخاب شد اما با توجه به اهمیت امیرچقماق به عنوان نماد یزد، این نماد در محل اجلاسیه تصویرسازی شد و ۴ ویدئو وال شامل ۳ عدد در سالن و یک عدد در فضای باز نمایشگاه نصب شده است، تا این نماد را به تصویر بکشد.

وی ادامه داد:  تصویرسازی با ویدئو وال برای کاهش هزینه ها انتخاب شد چرا که رویکرد کنگره در استان، کاهش هزینه برگزاری و صرف هزینه ها برای خدمات رسانی و محرومیت زدایی بود، بنا به گفته مسئولان کشوری برگزاری کنگره یزد به این شیوه، کار را برای کشور دشوار کرد.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از دیگر اقدامات سازمان برای برگزاری اجلاسیه دومین کنگره ملی 4000 شهید استان یزد به فضاسازی محل برگزاری اجلاسیه اشاره کرد و گفت: حضور حداقلی در محل برگزاری اجلاسیه پیش بینی و دسترسی فضای مجازی فراهم شده است اما در مجموع ۴ هزار صندلی در سالن چیده شده که برای رعایت فاصله اجتماعی، صندلی ها به صورت یک در میان به  عکس ۴ هزار شهید استان مزین شده اند‌. ۵۰۰ صندلی هم در فضای باز نمایشگاه در نظ گرفته شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها