موج
کدخبر : ۳۷۰۰۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370099

فرماندار یزد؛

فرماندار یزد در جلسه اعضای اصلی و علی‌البدل هیأت اجرایی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور معتمدان، گفت: مهمترین اصل برگزاری انتخابات، عمل به قانون توسط تمامی مسئولان انتخابات است.

به گزرش خبرگزاری موج یزد، اعضای اصلی و علی‌البدل هیأت اجرایی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با برگزاری جلسه معتمدین انتخاب شدند.

به نقل از روابط عمومی فرمانداری یزد، "سید محمد رستگاری" فرماندار یزد در این مراسم که در محل سالن ولایت  فرمانداری یزد برگزار شد اظهار داشت: مهمترین اصل در برگزاری انتخابات، عمل به قانون توسط تمامی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات است،  رعایت قانون از طرف مجریان، برگزارکنندگان و داوطلبان اولویتی است که باید مورد توجه تمامی افراد قرار گیرد.

انتخاب اعضای اصلی و اعضای علی البدل هیات اجرایی انتخابات 1400 شهر یزد

سید محمد رستگاری  بر لزوم فراهم کردن شرایط حضور پرشور مردم در انتخابات تاکید کرد و افزود: اگر مردم بی‌طرفی، امانت‌داری و عمل به قانون دست اندرکاران برگزاری انتخابات را دیده و رفتار و گفتار درست آنان را به وضوح نظاره‌گر باشند، با اعتماد پای صندوق‌های اخذ رای حاضر می‌شوند.

وی تصریح کرد: هر چند که قانون برای هیأت‌های اجرایی و نظارت، وظایف جداگانه‌ای تعریف کرده ولی با ایجاد تعامل و همکاری مناسب بین هیات‌های اجرایی و نظارت، تمامی امور بر اساس برنامه زمان‌بندی و پیش‌بینی شده محقق می شود و در روز انتخابات، شاهد حضور پرشور مردم و اجرای صحیح این رویداد مهم سیاسی خواهیم بود و لازم است تا با رعایت اصل بی طرفی، امانت‌داری و رعایت قانون، زمینه لازم برای برگزاری انتخابات با شکوه فراهم گردد.

در این جلسه،  اعضای اصلی و اعضای علی البدل از سوی معتمدین انتخاب شدند.

گفتنی است انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز ۲۸ خرداد سال آینده برگزار می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها