موج
کدخبر : ۳۶۲۹۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362933

در دیدار فرمانده نیروی انتظامی استان یزد بافرماندار بافق مطرح شد:

فرمانده نیروی انتظامی استان یزد با فرماندار بافق دیدار کرد و در خصوص تسریع در احداث مرکز آموزشی نیروی انتظامی در شهرستان بافق همچنین تعامل مردم و مسئولان با نیروی انتظامی در مورد مباحث حفظ امنیت عمومی مطالبی بیان شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سردار عباسعلی بهدانی فر فرمانده نیروی انتظامی استان یزد در معیت هیئتی با حضور فرمانداری بافق با سید مهدی طلائی مقدم فرماندار بافق دیدار و گفتگو کرد.

فرمانده نیروی انتظامی استان یزد، حفظ امنیت عمومی جامعه را مقوله‌ای بسیار مهم و حساس دانست، گفت: این وظیفه خطیر بر عهده سربازان انقلاب اسلامی در نیروی انتظامی است که به حق رشادت‌ها و توانایی‌های نیروی انتظامی آبروی نظام اسلامی است.

فرماندار بافق با اشاره به اینکه امنیت یکی از مهم‌ترین و با ارزش‌ترین نعمت‌های الهی در کنار سلامتی است، گفت: در شرایط عادی و تا زمانی که امنیت وجود دارد کمتر به اهمیت آن پی برده می‌شود و نیروی انتظامی یکی از ارکان اصلی تامین نظم و امنیت در جامعه شناخته می‌شود.

گفتنی است: در این دیدار در خصوص تسریع در احداث مرکز آموزشی نیروی انتظامی در شهرستان بافق و همچنین  تعامل مردم و مسئولان با نیروی انتظامی در مورد مباحث حفظ امنیت عمومی مطالبی بیان شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها